Ryanair αλλαγη εισιτηριου ή αγορα καινουργιου

Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΣΕΒΙΛΛΗ-ΜΑΔΡΙΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ριο
καλησπερα.πεταω με ryan air απο βολο για μπεργκαμο στις 19 ιουνη με την φιλη μου.εισητηρια κλεισμενα, αλλα σημερα προεκυψε σοβαρο ενδεχομενο να μην μπορει να ερθει τοτε μαζι μου.Ξερει κανεις αν μπορει στην θεση της να ταξιδεψει αλλος και τι διαδικασιες για την αλλαγη του ονοματος πριν το check in πρεπει να κανω?
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
καλησπερα.πεταω με ryan air απο βολο για μπεργκαμο στις 19 ιουνη με την φιλη μου.εισητηρια κλεισμενα, αλλα σημερα προεκυψε σοβαρο ενδεχομενο να μην μπορει να ερθει τοτε μαζι μου.Ξερει κανεις αν μπορει στην θεση της να ταξιδεψει αλλος και τι διαδικασιες για την αλλαγη του ονοματος πριν το check in πρεπει να κανω?
Δές εδώ..How much will a name change cost and how can I do this?
 
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΣΕΒΙΛΛΗ-ΜΑΔΡΙΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ριο
ειδα τι γραφει στο site οποτε απο οτι καταλαβα μπορεις να αλλαξεις το ονομα με καποια επιβαρυνση σωστα?
 

tsakantarhs

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Γεια σας παιδια,εχω κλεισει ενα εισητηριο κανονικα με τσεκιν για το αλλο σαβατο κ μου ετυχε κατι και τελικα πρεπει να ταξιδεψω την αλλη πεμπτη.Προσεξα οτι η αλλαγη εισητηριου κοστιζει παραπανω απο οτι ενα καινουργιο.Ξερετε αμα επιτρεπεται να βγαλω καινουργιο ή θα εχω προβλημα στο αεροδρομιο;οποιος γνωριζει ας πει,ευχαριστω.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Ξερετε αμα επιτρεπεται να βγαλω καινουργιο ή θα εχω προβλημα στο αεροδρομιο;οποιος γνωριζει ας πει,ευχαριστω.
Τι εννοείς... αν θα έχεις πρόβλημα στο αεροδρόμιο;
 

iwannalyk

Member
Μηνύματα
12
Likes
19
Καλησπερα στην παρεα! θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με καποια αλλαγη που θελω να κανω σε ενα ταξιδι.

Εχω κλεισει απο Μαροκο για Μαδριτη στην τιμη των 28 ευρω, και τελικα θελω να το αλλαξω και να φυγω 2 μερες αργοτερα. Αν κανω τροποποιηση εισητηριου κοστιζει αλλα 50 ευρω, ενω το νεο εισητηριο εκ νεου κοστιζει στα 35.

Υπαρχει περιπτωση να κανω καποιο λαθος?

Ευχαριστω!!!
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
417
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
Όχι δεν κανείς. Συμβαίνει. Ωστόσο στη θέση θα ακύρωσα το τρέχον μήπως κ πάρω κ επιστροφή των φόρων κ θα έκλεινα παράλληλα το νέο με την χαμηλότερη τιμη
 

iwannalyk

Member
Μηνύματα
12
Likes
19
Όχι δεν κανείς. Συμβαίνει. Ωστόσο στη θέση θα ακύρωσα το τρέχον μήπως κ πάρω κ επιστροφή των φόρων κ θα έκλεινα παράλληλα το νέο με την χαμηλότερη τιμη
Καλυτερη ιδεα ακουγεται! Οκ αυτο θα κανω και ας ελπισω πως εστω θα παρω καποιο ποσο, αν και μου φαινεται δυσκολο!!!
Σε ευχαριστω πολυ!!
 

vaso1975

Member
Μηνύματα
34
Likes
31
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος - μογγολια
Καλημέρα σας. Έχω κλείσει 3 εισιτήρια για Μπολόνια για τις αρχές Ιουνίου με την Ryanair. Αυτά μπορώ να τα ακυρώσω και να κλείσω για την προηγούμενη μέρα με την ίδια εταιρεία για Ρώμη?
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.554
Likes
4.005
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Καλημέρα σας. Έχω κλείσει 3 εισιτήρια για Μπολόνια για τις αρχές Ιουνίου με την Ryanair. Αυτά μπορώ να τα ακυρώσω και να κλείσω για την προηγούμενη μέρα με την ίδια εταιρεία για Ρώμη?
Φυσικά! Μπορείς να τα ακυρώσεις και να κλείσεις για όπου θες! Λεφτά μην περιμένεις να πάρεις πίσω...
 

vaso1975

Member
Μηνύματα
34
Likes
31
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος - μογγολια
ναι το φαντάστηκα πως λεφτά δεν θα πάρω, αλλα σκεφτομαι μήπως επειδη θέλω να πάω με την ίδια εταιρεία αν μπορω να τα αλλάξω για άλλη πόλη.
τα εισητηρια που εχω κλείσει μπορώ να τα δώσω σε αλλο ατομο να τα χρησιμοποιήσει?
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.554
Likes
4.005
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
ναι το φαντάστηκα πως λεφτά δεν θα πάρω, αλλα σκεφτομαι μήπως επειδη θέλω να πάω με την ίδια εταιρεία αν μπορω να τα αλλάξω για άλλη πόλη.
τα εισητηρια που εχω κλείσει μπορώ να τα δώσω σε αλλο ατομο να τα χρησιμοποιήσει?
Όχι φίλε μου. Ειδικά με την Ryanair μην περιμένεις λέφτα. Απλά δες μήπως μπορείς να πάρεις πίσω τα λέφτα που αντιστοιχούν στους φόρους. Αυτά βάσει νομοθεσίας επιστρέφονται.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.807
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom