Sky Express Sky Express - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

Kostass

Member
Μηνύματα
213
Likes
362
Παιδιά έχω κλείσει μία πτήση με αυτούς Αθήνα – Κέρκυρα τον Αύγουστο. Διαβάζω όμως διάφορα ευτράπελα με ακυρώσεις πτήσεων, καθυστερήσεις κτλ. Λέτε να αρχίσω να αγχώνομαι;
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Παιδιά έχω κλείσει μία πτήση με αυτούς Αθήνα – Κέρκυρα τον Αύγουστο. Διαβάζω όμως διάφορα ευτράπελα με ακυρώσεις πτήσεων, καθυστερήσεις κτλ. Λέτε να αρχίσω να αγχώνομαι;
Αχ μη μου λετε τετοια και εχω σε 2 βδομαδες ακριβως την ιδια πτηση λετε να φαω ακυρο τελευταια στιγμη; :rolleyes:
 

Kostass

Member
Μηνύματα
213
Likes
362
Δε ξερω,εγω προβληματιζομαι πολυ παντως.Αν ομως ειχα προβληματιστει ετσι και πριν κλεισω τα εισητηρια,τωρα θα ημουνα καλυτερα απο θεμα αγωνιας. Ασε που εχω πτηση της ryanair απο κει για Κοπεγχαγη οπότε θα βρασω μια χαρα στο ζουμι μου.καλα να παθω. ευχομαι να σου παει καλα η πτηση.γραψε μετα κανενα σχολιο εδω αν θελεις να μαθαινουμε κι εμεις
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καλησπέρα. Η skyexpress μου ακύρωσε την πτήση και με email που τους έστειλα δέχτηκα αυτή που μου πρότειναν 4 ώρες νωρίτερα . Τώρα τι γίνεται θα μου στείλουν το εισιτήριο με email ? βλέπω να καθυστερούν. Ευχαριστώ
 

Kostass

Member
Μηνύματα
213
Likes
362
Μια χαρά. Εννοούσα όμως πόσες μέρες πριν πετάξεις σε ενημέρωσαν ότι ακυρώνεται η πτήση σου.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Μια χαρά. Εννοούσα όμως πόσες μέρες πριν πετάξεις σε ενημέρωσαν ότι ακυρώνεται η πτήση σου.
Δε με ενημέρωσαν, η πτήση είναι για τις 14/6, το ανακάλυψα τυχαία. Έκανα τλφ email, αλλά μόνο μέσω του ΦΒ επικοινώνησα και με ρώτησαν ποια επιλογή να διαλέξω. Το μόνο που δεν μου είπαν είναι η επιστροφή χρημάτων!!!
 

Kostass

Member
Μηνύματα
213
Likes
362
Δε με ενημέρωσαν, η πτήση είναι για τις 14/6, το ανακάλυψα τυχαία. Έκανα τλφ email, αλλά μόνο μέσω του ΦΒ επικοινώνησα και με ρώτησαν ποια επιλογή να διαλέξω. Το μόνο που δεν μου είπαν είναι η επιστροφή χρημάτων!!!
Εξυπηρέτηση πελατών μέσω facebook δηλαδή. Τέλεια! Πάλι καλά που το ανακαλύψες μόνος σου γιατί έχω διαβάσει ότι από ενημέρωση σκίζουν. Ευχαριστώ παντως για την πληροφορία. Επίσης πρέπει να κάνω λογαριασμό στο fb γιατί δεν έχω :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.758
Μέλη
38.881
Νεότερο μέλος
Pavlosvalia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom