Sky Express Sky Express - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

gorgona GG

Member
Μηνύματα
7
Likes
4
ναι, προσπαθησα χτες το απογευμα και δε το σηκωσαν ποτε,,, σκεφτομουν να στειλω μειλ, αλλα αμα ειναι θα στειλω στο messenger.. δε το ειχα σκεφτει ομολογω...🤷‍♀️
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.792
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Να σας ρωτήσω : Η εν λόγω εταιρεία είναι καλή στα ταξίδια εξωτερικού ;;; Γιατί στα ταξίδια εντός Ελλάδος έχω ακούσει τα χειρότερα . Όποιος/α έχει ταξιδέψει με τη Sky Exrpess στο εξωτερικό ας μας πει τις εντυπώσεις του/της ...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Να σας ρωτήσω : Η εν λόγω εταιρεία είναι καλή στα ταξίδια εξωτερικού ;;; Γιατί στα ταξίδια εντός Ελλάδος έχω ακούσει τα χειρότερα . Όποιος/α έχει ταξιδέψει με τη Sky Exrpess στο εξωτερικό ας μας πει τις εντυπώσεις του/της ...
Έχεις ήδη κάνει σχετική ερώτηση, έχεις πάρει απαντήσεις, έχεις σχολιάσει. Που χρησιμεύει και αυτό το μήνυμα;
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.792
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
@katkats Δεν θυμόμουν ότι είχα ξαναγράψει τη συγκεκριμένη ερώτηση και ζήτησα κάποιες διευκρινήσεις ...
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.071
Likes
1.942
@katkats Δεν θυμόμουν ότι είχα ξαναγράψει τη συγκεκριμένη ερώτηση και ζήτησα κάποιες διευκρινήσεις ...
Οτι ισχυει για εξωτερικο ισχυει και για εσωτερικο,αν εισαι πεπεισμενος/η οτι ειναι χαλια εταιρεια δε την προτιμας για πουθενα!εμεις 1 πτηση r/t που ειχαμε προσφατα δε μας δημιουγησε θεμα!
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
733
Επόμενο Ταξίδι
??????
Εγώ μόλις πέταξα από Σύρο Αθήνα και έχω και ανταπόκριση για Θεσσαλονίκη και είναι μια χαρά. Ειδικά το αεροπλάνο για Θεσσαλονίκη είναι καινούργιο θα γράψω εντυπώσεις.
 

gioske

Member
Μηνύματα
172
Likes
1.090
Ονειρεμένο Ταξίδι
Θιβετ
Καλησπέρα σας. Με την Sky Express έχει ταξιδεψει κανείς για Ρώμη; Εντυπώσεις και εμπειρίες;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.818
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom