Sol Latino

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Για τους λατινολάτρες, ισπανομαθείς και μη, υπάρχει ένα περιοδικό το Sol Latino (διμηνιαίο, αν θυμάμαι καλά) που έχει διάφορα άρθρα, συνεντεύξεις, συνταγές, νέα, δραστηριότητες κλπ. Εγώ το παίρνω (χωρίς συνδρομή -- απ' ότι βλέπω τώρα έχουν βάλει συνδρομή 20?) και πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο για όσους μαθαίνουν ισπανικά και θέλουν να εξασκήσουν τη γλώσσα. Τα περισσότερα άρθρα του τα έχει και στις δύο γλώσσες, ενώ κάποια άλλα μόνο στα ισπανικά ή μόνο στα ελληνικά. Έχει και site http://www.solatino.gr
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.965
Likes
9.361
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Muchas gracias Astral!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
αυτο μου το ειχανε δωσει καποια στιγμη που ειχα επισκεφθει ενα ισπανικο βιβλιοπωλειο στην αθηνα για κατι γραμματικές και άλλα βιβλία, μπας και μάθω μόνη μου τη γλώσσα... (αλλο που εχω κατι μηνες να ασχοληθω.. πρεπει να ξανααρχισω νομιζω :cool:)

πολυ ενδιαφερον ειναι, αλλα απο τοτε δεν το πετυχα καπου!...

βλεπω υπαρχει και online.. interesting!:p
 

kosdan

Member
Μηνύματα
149
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα!!
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
(διμηνιαίο, αν θυμάμαι καλά) που έχει διάφορα άρθρα, συνεντεύξεις, συνταγές, νέα, δραστηριότητες κλπ. Εγώ το παίρνω (χωρίς συνδρομή -- απ' ότι βλέπω τώρα έχουν βάλει συνδρομή 20?)
Οντως ειναι διμηνιαιο το περιοδικο και στο στελνουν στο σπιτι κι ολας!!
Αλλα για να το περνεις δωρεαν,η δουλευεις στην "Tele" (αν δουλευεις θα καταλαβεις) η γνωριζεις την εκδοτρια (κολομβιανα αν θυμαμαι καλα,αλλα δεν θυμαμαι το ονομα της)
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Οντως ειναι διμηνιαιο το περιοδικο και στο στελνουν στο σπιτι κι ολας!!
Αλλα για να το περνεις δωρεαν,η δουλευεις στην "Tele" (αν δουλευεις θα καταλαβεις) η γνωριζεις την εκδοτρια (κολομβιανα αν θυμαμαι καλα,αλλα δεν θυμαμαι το ονομα της)
Και όμως, δε συμβαίνει τίποτε από τα δύο. Αν δεν κάνω λάθος όταν έκανα την εγγραφή για να παίρνω το περιοδικό, δεν είχε συνδρομή. Μετά που έβαλαν, δεν μου ζητήθηκε ποτέ τίποτα (ελπίζω να μην αλλάξει τώρα :xmas_wink:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.244
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom