table for one!!

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
γεια σας παιδια. απο τον Αυγουστο εχω κλεισει δυο εισητηρια για Λονδινο στις 10/11. Το σχεδιο ηταν να παμε δυο ατομα για πεντε ημερες. Το θεμα ειναι οτι πριν απο τρεις ημερες εφαγα ακυρο απο τον συνταξιδιωτη μου και τωρα εχω μεινει μονη με κλεισμενα αεροπορικα και διαμονη. Εχω αποφασισει οτι φυσικα και θα κανω μονη μου το ταξιδι...εχω ζητησει αλλωστε αδεια απο τη δουλεια και δεν σκοπευω να την ξοδεψω κλεισμενη μεσα στους τεσσερις τοιχους! αυτο που θελω να μου πειτε ειναι συμβουλες για να μην πληξω, αν και στο λονδινο ειναι δυσκολο...το ξερω. επιπλεον επειδη εχω ηδη παει μια φορα, εχω δει τα βασικα...βρετανικο μουσειο, φυσικης ιστοριας και τετοια. τι θα με συμβουλευατε να δω αυτη τη φορα???
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Last edited by a moderator:

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
ωραιο το βιντεακι ευαγγελια και ακομα πιο ωραιο το τραγουδι που επαιζε
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
γεια σας παιδια και παλι!μολις γυρισα απο Λονδινο στο οποιο περασα μονη μου τεσσερις υπεροχες ημερες!!απλα να πω σε ολους οσους δισταζουν να κανουν ταξιδια μονοι τους να μην φοβουνται και να το τολμουν...εγω περασα υπεροχα...ειδα τα μιουζικαλ μου, εκανα τα ψωνια μου και ειδα και κανα δυο αξιοθεατα...με λιγα λογια δεν ηθελα να γυρισω!!!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μπράβο σου που πέρασες καλά! Πες μας όμως, που πήγες, ποιο μιούζικαλ είδες?
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
ειχα κλεισει απο εδω εισητηριο για να δω το φαντασμα της οπερας...το οποιο αποδειχθηκε υπεροχο. ημουν σε καλη θεση(δευτερη σειρα) και τα εβλεπα ολα απο πολυ κοντα, μαλιστα σε καποιο σημειο επεσε ο πολιελαιος(δεν ξερω αν το γραψα σωστα), ως μερος του εργου και περασε ξυστα πανω απο τα κεφαλια μας!ηταν ανεπαναληπτο!και φυσικα αφου ειχα ενθουσιαστει τοσο με το μιουζικαλ την επομενη κιολας ημερα πηγα στην πλατεια Λαιστερ και εκλεισα να δω το Dirty Dancing και το Stomp. αρκετα καλα και τα δυο αλλα καμια σχεση με το πρωτο.
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
το μονο ισως μελανο σημειο το ταξιδι μου αυτο, ειναι το γεγονος οτι στο πηγαινε, φυσικα με easyκτελ (που λεει και ενας φιλος μου) καναμε σταση στη Βενετια για ανεφοδιασμο με αποτελεσμα το ταξιδι απο 3,5 ωρες να διαρκεσει 5...
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Καλε εγω ειχα πετυχει κοπελα να ταξιδευει μονη στην Κουβα και μετα θα πηγαινε και Jamaica. Συνολο 15 μερες κι εσυ μας λες για 4, 5 ! Πιο καλη η μοναξιαααααα!
Καμια φορα χρειαζεται κι αυτο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom