Βιετνάμ Vietnam 9 μέρες με χαμηλό μπάτζετ. Γίνεται;

ALIKIT

Member
Μηνύματα
10
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανια
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ
Πηγαμε στο Βιετναμ ,στην Καμποτζη και στη Σιγκαπουρη για 18 μερες τον Ιανουαριο του 2020 και ηθελα να σας πω οτι οι εντυπωσεις μου απο το ταξιδι ηταν εξαιρετικες τοσο απο τις χωρες οσο και απο τους ανθρωπους. Οι πληροφοριες που πηραμε απο τον psilos3 και τα λοιπους ταξιδιωτες ηταν πολυ κατατοπιστικες και μας βοηθησαν τρομερα στην οργανωση του ταξιδιου,στις εκδρομες που καναμε εκει και τα μερη που ειδαμε. Βγαλαμε τις βιζες απο την Αθηνα, πηγαμε στα μερη που γραφατε,πηγαμε και στο Ankgor Vat στο Σιεμ Ρηπ και την Σιγκαπουρη αφου διαβασαμε και τις αλλες ιστοριες και ολα πηγαν τελεια. Ενα ταξιδι γεματο εμπειρίες.
Ευχαριστουμε για ολα.
 

Attachments

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.940
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Ευχαριστουμε παιδια για την πολυτιμη βοηθεια σας και των λοιπων συνοδοιπόρων στα ταξιδια ,γιατι πηγα ταξιδι στο Βιετναμ ,Καμποτζη ,Σιγκαπουρη τον Ιανουαριο του 2020, και δεν αντιμετωπισαμε κανενα θεμα γιατι ειχαμε προετοιμασει το ταξιδι πολυ καλα συμφωνα με τις πληροφοριες που ειχαμε απο σας.
Με χαροποιεί και με τιμά ιδιαίτερα το γεγονός οτι βρήκες πληροφορίες μέσα απ' την ιστορία μου για το ταξίδι σου. Αυτό είναι άλλωστε και το χρησιμοτερο νόημα του φόρουμ και των ιστοριών. Ειμαι σίγουρος οτι πέρασες καλά σ' αυτά τα μέρη, οπότε ο λαός περιμένει εντυπώσεις να ξέρεις ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.643
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom