viva travel

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
yeap την εμπιστευόμαστε...
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Κατ' αρχάς καλώς όρισες.
Εκλεισα το καλοκαίρι μέσω Viva και ήταν μιά χαρά. Δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα. Και η τηλεφωνική εξυπηρέτηση είναι πολύ καλή δεν περιμένεις κανένα μισάωρο μέχρι να απαντήσουν.
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Καλως ηρθες.Και εμεις εχουμε συνεργασθει .
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Έκλεισα το καλοκαίρι ακτοπλοϊκά εισιτήρια μέσω του Viva και όντως τα βρήκα να με περιμένουν στην Σίκινο.
 

elle81

Member
Μηνύματα
43
Likes
7
Την χρησιμοποιησα πριν 1 μηνα περίπου. Μου αρεσε το γεγονος οτι στέλνουν επιβεβαιωση της κρατησης στο κινητο καθώς και τον αριθμό πτήσης. Καθώς ήταν σε ημέρες απεργιών το τμήμα εξυπηρέτησης τους υπήρξε εξαιρετικό στο να έρθει σε επικοινωνία με την Aegean για να εξασφαλίσει θέσεις στην επόμενη πτήση που μας ήταν βολική. Δυστηχώς δεν μπορω να πω τα ίδια για την Aegean που ώρες ολόκληρες δεν σήκωναν τα τηλέφωνα... Ο λόγος που καταλάβαμε οτι κάτι ετρεχε με την πτήση ήταν μια αναπάντητη απο την Aegean που βρήκα την προηγούμενη μέρα το απόγευμα στο κινητό μου. Δεν μπήκαν όμως στον κόπο να ξαναπροσπαθήσουν ωστε να μας ενημερώσουν οτι η πτήση μας ακυρώθηκε! Τα παιδία της Viva μπόρεσαν να βγάλουν άκρη μαζί τους και για αυτο το λόγο δεν ταλαιπωρηθήκαμε καθόλου.
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Και η airtickets το ίδιο κάνει με την ενημέρωση στο κινητό και στο μειλ, δεν έχω τσεκάρει όμως αν το κάνει με χρέωση!
 

GEKAMI

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Εχω να πω τα καλυτερα (για την ωρα) για το viva. Αυτο ομως που γραφεις ειναι κατι που δεν το κανουν δωρεαν... το πληρωνεις επιπλεον (με μολις 1 ευρω αλλα επιπλεον). Ουτε καινοτομια στην εξυπηρετηση του πελατη θα το ελεγα.

Αντιθετα βρηκα πολυ επαγγελματικο το ενδιαφερον τους να σε καλουν στο κινητο για να σε ρωτησουν αν ελαβες το sms και το mail επιβεβαιωσης.
Μέχρι και σήμερα δεν έχει υπάρξει ποτέ χρέωση για τα sms που αποστέλλονται στον πελάτη από το Viva.gr σχετικά με τα στοιχεία της κράτησης του ταξιδιού.

Με εκτίμηση,
Κωνσταντόπουλος Γιώργος
Viva.gr Team
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.019
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μέχρι και σήμερα δεν έχει υπάρξει ποτέ χρέωση για τα sms που αποστέλλονται στον πελάτη από το Viva.gr σχετικά με τα στοιχεία της κράτησης του ταξιδιού.

Με εκτίμηση,
Κωνσταντόπουλος Γιώργος
Viva.gr Team
Σοβαρα; Τοτε εκανα μ@λ@κι@ και ζητω συγγνωμη... Μαλλον με μπερδεψε η επιλογη που εχετε για την αποστολη ή οχι sms.
Καποιος μοντ να διορθωσει ή να διαγραψει το σχετικο ποστ παρακαλω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.718
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom