Volotea Volotea

vasilisD

Member
Μηνύματα
292
Likes
92
Καλησπέρα σε όλους.

Δυστυχώς τώρα είδα το ποστ :( .Λίγο αργά για το 1 ευρώ,αλλά θα ήθελα να ρωτήσω για την εταιρία.Δεν την γνωρίζα μέχρι σήμερα αλλά οι πτήσεις από Άκτιο είναι ότι καλύτερο για εμάς από Γιάννενα που ξενιτευόμαστε κάθε φορά μέχρι Θεσσαλονίκη ή Κέρκυρα.
Είναι αξιόπιστη?

Ευχαριστώ πολύ.
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Καλησπέρα σε όλους.

Δυστυχώς τώρα είδα το ποστ :( .Λίγο αργά για το 1 ευρώ,αλλά θα ήθελα να ρωτήσω για την εταιρία.Δεν την γνωρίζα μέχρι σήμερα αλλά οι πτήσεις από Άκτιο είναι ότι καλύτερο για εμάς από Γιάννενα που ξενιτευόμαστε κάθε φορά μέχρι Θεσσαλονίκη ή Κέρκυρα.
Είναι αξιόπιστη?

Ευχαριστώ πολύ.
Προσωπικά δεν είμαι αξιόπιστη πηγή να σου απαντήσω. Με τη συγκεκριμένη δεν έχω ταξιδέψει, αλλά μπαίνω παντού χωρίς να ρωτάω. Από θέμα ασφάλειας, για να πετάει εντός Ευρώπης λογικά είνα εντάξει. Για τα υπόλοιπα, θα σας πω τον Ιούνιο :)
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδεψα τον Οκτώβριο μαζί τους. Αν εξαιρεσουμε την καθυστερηση για περίπου 40 λεπτα, σε όλα τα άλλα ήταν μια χαρα​
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Μια χαρά εταιρεία είναι πήγα Βενετία μαζί τους τον Μάιο του 2015. Λίγο καλύτερες ώρες πτήσεων προς Αθήνα να είχανε και περισσότερες πόλεις να εξυπηρετούσανε απευθείας από Αθήνα :airplane:
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Στα συν της εταιρείας ότι έχει απευθείας πτήσεις για Σάμο. Οι άνθρωποι είναι πολύ μπροστά. Να τα λέμε και αυτά.
Από φρέντο στο Καρλόβασι, το γυρίζω σε καπουτσίνο στην πλατεία του Αγίου Μάρκου στο πιτς φιτίλι.
 

Stelios

Member
Μηνύματα
85
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Μελβούρνη...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες :)
Εν τω μεταξύ, έχει πετάξει κανείς με τούτη την εταιρεία, είναι αξιόπιστη?
Το credit δεν είδα πώς μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε, το έκανε κανείς?
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Εν τω μεταξύ, έχει πετάξει κανείς με τούτη την εταιρεία, είναι αξιόπιστη?
Το credit δεν είδα πώς μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε, το έκανε κανείς?
ειναι οκ εταιρεια. low cost αλλα οκ.ταξιδεψα τον αυγουστο για σικελια.απλα οι τελευταιοι επιβατες ενδεχεται να παραδωσουν τις χειραποσκευες τους για φορτωση λογω ελλειψης χωρου καμπινας
 

Giann_

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Παιδιά αυτό με το 10ευρο που κερδίζεις εάν προσκαλέσεις φίλο, ισχύει ή είναι τίποτα μούφα; Γιατί έχω προσκαλέσει φίλους και δεν τους έχει σταλεί promo code.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Για να κερδίσεις θα πρέπει και να κάνει εγγραφή αλλά και να ταξιδέψει και μετά θα έρθουν τα 10 ευρώ.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Εν τω μεταξύ, έχει πετάξει κανείς με τούτη την εταιρεία, είναι αξιόπιστη?
Το credit δεν είδα πώς μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε, το έκανε κανείς?
Παιδιά αυτό με το 10ευρο που κερδίζεις εάν προσκαλέσεις φίλο, ισχύει ή είναι τίποτα μούφα; Γιατί έχω προσκαλέσει φίλους και δεν τους έχει σταλεί promo code.
Έχω χρησιμοποιήσει το - 10 ευρώ (και έχω ακόμα ένα να περιμένει - δεν ξέρω και αν λήγουν κιόλας ;)). Πρέπει οι φίλοι να κάνουν εγγραφή και να κλείσουν πτήση, όπως λέει ο @jimp. Είμαι σχεδόν σίγουρη όμως ότι δεν χρειάζεται να ταξιδεύσουν κιόλας, για να σου έρθει το credit.
Αν έχετε credit στη διάθεση σας, πρέπει να συνδεθείτε στον λογαριασμό σας και να κάνετε στη συνέχεια κράτηση. Όταν φτάσετε στη σελίδα της πληρωμής θα σας βγάλει επιλογή για να χρησιμοποιείτε το credit.
 
Last edited:

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Έχω χρησιμοποιήσει το - 10 ευρώ (και έχω ακόμα ένα να περιμένει - δεν ξέρω και αν λήγουν κιόλας ;)). Πρέπει οι φίλοι να κάνουν εγγραφή και να κλείσουν πτήση, όπως λέει ο @jimp. Είμαι σχεδόν σίγουρη όμως ότι δεν χρειάζεται να ταξιδεύσουν κιόλας, για να σου έρθει το credit.
Αν έχετε credit στη διάθεση σας, πρέπει να συνδεθείτε στον λογαριασμό σας και να κάνετε στη συνέχεια κράτηση. Όταν φτάσετε στη σελίδα της πληρωμής θα πρέπει σας βγάλει επιλογή για να χρησιμοποιείτε το credit.
Σωστά, εγώ δεν το έγραψα καλά, πρέπει να κλείσεις και τοτε έρχεται η πιστωση η οποία λήγει μετά από 1 χρόνο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.714
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom