Volotea Volotea

thanos75

Member
Μηνύματα
1.369
Likes
3.416
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Προσπαθώ μια εβδομάδα να συνδεθώ στο λογαριασμό μου απ όλες τις πλατφόρμες και από την εφαρμογή αλλά δεν. Αντιμετωπίζει κάποιος το ίδιο πρόβλημα;
Προχθές μου έστειλε μήνυμα μέσω της εφαρμογής ότι μου ακύρωσε μια πτήση που είχα κλείσει το Νοέμβριο Αθήνα- Ηράκλειο με 9 ευρώ. Για την ιστορία έχει ακυρώσει όλο το εντός Ελλάδος πτητικό της πρόγραμμα από Νοέμβριο κ μετά κ δεν μου έδινε εναλλακτικές πτήσεις. Κατάφερα μέσω της εφαρμογής κ πήρα voucher 20 ευρώ προς αξιοποίηση μέχρι το Σεπτέμβριο του 2023. Πάντως μπόρεσα κ ολοκλήρωσα τη διαδικασία του voucher μέσω της εφαρμογής (αν κ ολίγον αγκομαχωντας)
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
297
Likes
864
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
Προσπαθώ μια εβδομάδα να συνδεθώ στο λογαριασμό μου απ όλες τις πλατφόρμες και από την εφαρμογή αλλά δεν. Αντιμετωπίζει κάποιος το ίδιο πρόβλημα;
Εγώ δεν μπορούσα να συνδεθώ πριν τρεις μέρες, αλλά από χθές όλα καλά!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.318
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Προσπαθώ μια εβδομάδα να συνδεθώ στο λογαριασμό μου απ όλες τις πλατφόρμες και από την εφαρμογή αλλά δεν. Αντιμετωπίζει κάποιος το ίδιο πρόβλημα;
Έχει τα θέματα του σίγουρα. Εγώ δε μπορούσα να τσεκάρω, ούτε να συνδεθώ πολλές φορές. Ήρθε ευτυχώς μήνυμα για τσεκάρισμα όλων στο αεροδρόμιο.
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Εγώ δεν μπορούσα να συνδεθώ πριν τρεις μέρες, αλλά από χθές όλα καλά!
Έχει τα θέματα του σίγουρα. Εγώ δε μπορούσα να τσεκάρω, ούτε να συνδεθώ πολλές φορές. Ήρθε ευτυχώς μήνυμα για τσεκάρισμα όλων στο αεροδρόμιο.
Το είχε ξανακάνει πριν ένα μήνα περίπου. Τώρα αν φτιάξει σε 3 μέρες χάρισμά τους, πάει το 20ευρω των γενεθλίων
 

Elppi

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα, έχω μια πτήση από Θεσσαλονίκη Σαντορίνη τις επόμενες μέρες. Είχα κλείσει τα εισιτήρια μου με δωρεάν δοκιμή Megavolotea για 15 μέρες, στα οποία γράφει ότι περιλαμβάνεται μαι μικρή τσάντα χειρός και μια παραδοτέα χειραποσκευη, χωρίς επιβίβαση προτεραιότητας, Βέβαια, μετά ακύρωσα τη συνδρομή μου και δεν γνωρίζω αν δικαιούμαι ακόμη τη χειραποσκευη ή χάνω τα προνόμια λόγω ακύρωσης της συνδρομής. Γνωρίζει κάποιος αν τη δικαιούμαι ή θα πρέπει να πληρώσω για την αποσκευή;;
 

afrodite39

Member
Μηνύματα
103
Likes
96
Από Νοέμβρη,από Αθηνα πετάει μόνο Νικαια και Βενετία…….
Τι έγινε;;;;
Ακύρωσε τα πάντα;;;;
Ευτυχώς δεν έκλεισα για Ναντ που έβλεπα Χριστούγεννα καλές τιμες….
Τσάμπα βγάλαμε το megavolotea…..
Ποτε βγάζει προγραμμα για πτήσεις από Απρίλη και μετα;;;;
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.369
Likes
3.416
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Ναι, ουσιαστικά ακύρωσε τα πάντα (και μοιράζει voucherακια!). Την ίδια απορία έχω κ εγώ για το 2023. Πότε θα ανοίξει το πρόγραμμα?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.011
Likes
40.954
Ναι, ουσιαστικά ακύρωσε τα πάντα (και μοιράζει voucherακια!). Την ίδια απορία έχω κ εγώ για το 2023. Πότε θα ανοίξει το πρόγραμμα?
Για να δω αν προλαβαινω το δωρακι, περσι ειδα πως ειχε ανοιξει το τελευταιο 10ημερο του Σεπτεμβρη. Ειχε 1ευρα εισιτηρια :D.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.138
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom