Vueling Airlines Vueling Airlines - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

kristy

Member
Μηνύματα
70
Likes
19
Το ιδιο θεμα εχω κι εγω με vueling! Μου βγαζει οτι μπορω να κανω το check in της επιστροφης μονο απο Βαρκελωνη. Δεν εχω κανει ποτε στο αεροδρομιο, που γινεται και τι χρειαζομαι! Μιαμιση ωρα πριν ειναι καλα να ειμαι εκει?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.630
Θα πας στον γκισέ με την ταυτότητα σου και τις αποσκευές να παραδώσεις αν έχεις.
Συνήθως η 1,30 ώρα είναι καλά,αλλά εξαρτάτε και από την εποχή.Η Vueling έχει και μηχάνημα
να κάνεις μόνη σου τσεκ ιν αν θέλεις ειδάλλως σ'ένα από τους πολλούς γκισέ.
 

giwrgosfox

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Σίγουρα? γιατί στο ίντερνετ βλέπω οτι μπορείς..απο βαρκελώνη να πάω κατευθείαν στις πύλες άμα το έχω κάνει απο το ίντερνετ? θα έχω μόνο χειραποσκευή
 

giwrgosfox

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Οκ σε ευχαριστώ πολύ..είναι εύκολο το αεροδρόμιο ? γιατι είναι το 2ο μου ταξίδι και θα παω και μονος και έχω ενα άγχος
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.630
Οκ σε ευχαριστώ πολύ..είναι εύκολο το αεροδρόμιο ? γιατι είναι το 2ο μου ταξίδι και θα παω και μονος και έχω ενα άγχος
Ας υποθέσουμε ότι πας με το aerobus στο αεροδρόμιο.Εκεί που θα σε αφήσει είναι οι αναχωρήσεις και η 1η πόρτα.
Έχει 5 περιστρεφόμενες πόρτα για να μπεις.Μπαίνεις από την τρίτη (την μεσαία) και προχωράς ίσια.
Είναι ό έλεγχος χειραποσκευών.Μόλις περάσεις τον έλεγχο κατεβαίνεις τις κυλιόμενες σκάλες και βλέπεις τις
οθόνες για πια πύλη είναι η πτήση σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.517
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom