ΗΠΑ West coast??

Ritaki8

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Καλησπερα, σκεφτομαστε για γαμηλιο ταξιδι west coast, συγκεκριμενα L.A-VEGAS-GRAND CANYON..το θεματακι μας ειναι τα αεροπορικα..ξερεις κανεις αν βγαινουν τωρα κοντα προσφορες...βασικα κοιταμε μπας και πετυχουμε τιποτα κατω των 1000ευρω το ατομο..μονο την us airways εχω βρει αλλα απο κριτικες δεν τα παει καλα..
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Δεν έχω ιδέα, αλλά να το προσπαθήσετε να καταφέρετε να πάτε. Είναι κατά τη γνώμη μου δύσκολο ταξίδι (περισσότερο λόγω χρόνου) που μία απ'τις ελάχιστες ευκαιρίες πιστεύω είναι το γαμήλιο!
Κανονίστε το και πάτε και yellowstone, πότε θα ξαναβρεθείτε προς τα εκεί (είναι μακρυά, αλλά σκεφτείτε το!).
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το Yellowstone είναι σε άλλη πολιτεία Αντώνη, στο Wyoming, μάλλον εννοούσες το Yosemite που είναι στη βόρεια καλιφόρνια, το οποίο κι'αυτό μακριά είναι όμως από vegas/canyon κλπ που λέει. Φυσικά αν πάνε αρκετές μέρες θα μπορούσε να πάει και προς τα κεί.

Σχετικά τώρα με την ερώτηση για τα αεροπορικά, δες αν μπορείς να βρεις φτηνά εισιτήρια London - L.A., και αν βρεις κάτι καλό, χτύπα και ένα Αθήνα-Λονδίνο που θεωρητικά είναι πιο εύκολο να βρεις φτηνό εισιτήριο. Έτσι το είχα κάνει εγώ όταν είχα πάει και μου είχε βγει αρκετά φτηνά (με έξτρα ταλαιπωρία όμως λόγω αλλαγής αεροδρομίου κλπ).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.275
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom