Wizz Air WizzAir -- Πληροφορίες - Ερωτήσεις

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.051
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Δεν θα πάθουμε κάτι ρε παιδιά αλλά ρώτησα μήπως είναι σύνηθες κάτι τέτοιο. Δεν πειράζει και να καθίσουμε χωριστά στην πτήση δεν έγινε κάτι.
Ας κανει ο ενας απο τους δυο σας πως εχει συμπτωματα coronavirus και ο διπλανος του σιγουρα θα προθυμοποιηθει να αλλαξει θεση
 
Last edited:

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Εγώ είμαι από αυτούς που δεν κάνουν τέτοιες "χάρες" σε συνεπιβάτες. Και πείτε με κακιά και ό,τι άλλο θέλετε :p
Φυσικά και θα σε πούμε κακιά, δεν έχουμε όλοι λεφτά για να δώσουμε στη Βίζαιρ! Και αντροχωρίστρα και πολλά άλλα! Δεν σκέφτεσαι την καημένη την ελληνίδα μάνα που θα αποχωριστεί τον (ενήλικο) γιο της; Την άλλη που θα πετάξει τρεις ολόκληρες ώρες χωρίς τον καλό της, με το άγχος ότι θα του κάτσει καμιά καλλίγραμμη π.χ. Πολωνέζα (κυριολεκτικά και μεταφορικά) και το ταξίδι μετατραπεί από ρομαντικό σε πολυπολιτισμικό; Ανάλγητη!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Φυσικά και θα σε πούμε κακιά, δεν έχουμε όλοι λεφτά για να δώσουμε στη Βίζαιρ! Και αντροχωρίστρα και πολλά άλλα! Δεν σκέφτεσαι την καημένη την ελληνίδα μάνα που θα αποχωριστεί τον (ενήλικο) γιο της; Την άλλη που θα πετάξει τρεις ολόκληρες ώρες χωρίς τον καλό της, με το άγχος ότι θα του κάτσει καμιά καλλίγραμμη π.χ. Πολωνέζα (κυριολεκτικά και μεταφορικά) και το ταξίδι μετατραπεί από ρομαντικό σε πολυπολιτισμικό; Ανάλγητη!
Τώρα με αυτά που λες άρχισα ήδη να νιώθω τύψεις!!
 

Nina113

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Έχω μια ερώτηση ....θέλω να κλησω εισιτήριο στο wizz ... βάζω τα στοιχεία που μου ζητάει ... αλλά δεν μου ζητάει ταξιδιωτικά έγγραφα διαβατήριο ....με πάει κατευθείαν για πληρωμή .... δεν χρειάζεται ?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.198
Έχω μια ερώτηση ....θέλω να κλησω εισιτήριο στο wizz ... βάζω τα στοιχεία που μου ζητάει ... αλλά δεν μου ζητάει ταξιδιωτικά έγγραφα διαβατήριο ....με πάει κατευθείαν για πληρωμή .... δεν χρειάζεται ?
Γιατί να χρειάζεται;Που θα πας;
 

BurnItDown

Member
Μηνύματα
23
Likes
23
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αμερικη
Καλησπερα...Ηθελα να θεσω το εξης ερωτημα:Ενδιαφερομαι να κλεισω μια round trip πτηση με τη Wizz Air μονο με carry on bag...Αν χρειαστει μπορω να αγορασω βαλιτσα ΜΟΝΟ στο σκελος της επιστροφης?Γιατι απο τωρα με υποχρεωνει να αγορασω και στα 2 σκελη της πτησης
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.949
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Αν χρειαστει μπορω να αγορασω βαλιτσα ΜΟΝΟ στο σκελος της επιστροφης?Γιατι απο τωρα με υποχρεωνει να αγορασω και στα 2 σκελη της πτησης
Περίεργο μου φαίνεται αυτό, καλησπέρα.
Σε κάθε περίπτωση -αν δεν έχεις ήδη κλείσει- έχεις δοκιμάσει να κλείσεις τα εισιτήρια μεμονωμένα;
Εκεί δε θα μπορεί να μη στο επιτρέψει.
 

maria578

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Καλησπέρα, θα ήθελα να κάνω άλλη μια ερώτηση, είναι η πρώτη φορά που θα ταξιδέψω με αεροπλάνο και θα ήθελα να ρωτήσω μήπως έχει ταξιδέψει κάποιος πρόσφατα με wizz air και θα μπορούσε να μου πει ποια είναι τα βήματα που πρέπει να κάνω όταν φτάσω στο αεροδρόμιο; Θα έχω χειραποσκευη και όχι παραδοτέα αποσκευη.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ποια είναι τα βήματα που πρέπει να κάνω όταν φτάσω στο αεροδρόμιο;
Να πας απευθειας στο gate. Εννοειται θα εχεις κανει τσεκ ιν στο κινητο σου κ θα εχεις μονο 1 χειραποσκευη στο βαρος κ διαστασεις που οριζει η εταιρεια. Αν δεν εχεις πληρωσεις priority. Αλλιως οτι λεει στο σαιτ της.
 

maria578

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Να πας απευθειας στο gate. Εννοειται θα εχεις κανει τσεκ ιν στο κινητο σου κ θα εχεις μονο 1 χειραποσκευη στο βαρος κ διαστασεις που οριζει η εταιρεια. Αν δεν εχεις πληρωσεις priority. Αλλιως οτι λεει στο σαιτ της.
Ευχαριστώ, πέρα από τον έλεγχο αποσκευών και το gate θα χρειαστεί να πάω κάπου αλλού? Το wizz priority έχω πάρει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.659
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom