Wizz Air WizzAir -- Πληροφορίες - Ερωτήσεις

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Πες αν εκανες κατι , η αλλαγη γιατι θα κλεισω κ γω οπου ναναι ..
Για τις θεσεις, απλα πατας να επιλεξεις εσυ τις θεσεις και προχωρας χωρις να επιλεξεις καμια, φαινεται γελοιο αλλα με μπερδεψε :p
 

geoman28

Member
Μηνύματα
38
Likes
27
Για τις θεσεις, απλα πατας να επιλεξεις εσυ τις θεσεις και προχωρας χωρις να επιλεξεις καμια, φαινεται γελοιο αλλα με μπερδεψε :p
οκ ευχαριστω, μετα το γενικο Lockdown παει το ταξιδι..

Αραγε θα μας προτεινουν να αλλαξουμε τα εισητηρια η να μας επιστρεψουν τα χρηματα..
 

Maria Evangelou

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Έκανα Boarding Card και την έλεγξα ολά τα στοιχεία και ήταν οκ και στην εκτύπωση μου έβαλε λάθος ταυτότητα τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση γνωρίζει κάνεις
 
D

Delmem38130

Guest
Έκανα Boarding Card και την έλεγξα ολά τα στοιχεία και ήταν οκ και στην εκτύπωση μου έβαλε λάθος ταυτότητα τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση γνωρίζει κάνεις
ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΣΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΩΝ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΜΟΥ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΚΑΤΑ ΤΟ ONLINE CHECK-IN. ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;
Όταν κάνετε online check-in, βεβαιωθείτε ότι συμπληρώσατε σωστά τα στοιχεία των ταξιδιωτικών σας εγγράφων. Αν κάνατε κάποιο λάθος, για διορθώσεις πρέπει να επικοινωνήσετε με τοΤηλεφωνικό κέντρο της Wizz Air.
 

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Παιδιά, έχω μπερδευτεί με τις αποσκευές της wizz. Δεν έχω priority. Έχω αγοράσει 10kg checked in bag και δεν καταλαβαίνω ποιες είναι οι επιτρεπόμενες διαστάσεις. Βλέπω κάτι νούμερα άνω του ενός μέτρου και δεν μου φαίνονται λογικά. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Παιδιά, έχω μπερδευτεί με τις αποσκευές της wizz. Δεν έχω priority. Έχω αγοράσει 10kg checked in bag και δεν καταλαβαίνω ποιες είναι οι επιτρεπόμενες διαστάσεις. Βλέπω κάτι νούμερα άνω του ενός μέτρου και δεν μου φαίνονται λογικά. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?
40-30-20 είναι αν δεν έχει αλλάξει κάτι πρόσφατα.+5 cm για τους τροχούς της βαλίτσας.

Ακυρο.Τώρα πρόσεξα ότι αγόρασες βαλίτσα.Δεν ξέρω τι ισχύει για αυτές.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Παιδιά, έχω μπερδευτεί με τις αποσκευές της wizz. Δεν έχω priority. Έχω αγοράσει 10kg checked in bag και δεν καταλαβαίνω ποιες είναι οι επιτρεπόμενες διαστάσεις. Βλέπω κάτι νούμερα άνω του ενός μέτρου και δεν μου φαίνονται λογικά. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?
Ε πρέπει να προσπαθήσεις να τα ξεπεράσεις
Screenshot_20211219_102941.jpg
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Σκέφτηκα μηπως αυτά είναι για την μέγιστη, την τριανταδυαρα.
Ναι μπορεις να παρεις και τοσο μεγαλη..οι κλασσικες βαλιτσες οι 23κιλες παντως τις δεχονται αλλα και τις πιο μεγαλες σε μεγεθος,το δοκιμασα προσφατα
 
D

Delmem38110

Guest
για όποιον ενδιαφέρετε για Αμπουνταμπι από Θεσσαλονίκη έχει πτήσεις Σεπτέμβρη Οκτώβρη με 40 ευρώ ανά σκέλος (wizzclub 30).
τις φτηνότερες που είχα βρει παλιότερα ήταν 30 με 20 wizzclub.
αν δεν τις ακυρώσει φυσικά γιατί όσες φορές έκλεισα τις ακύρωσε.
Πάσχα επίσης έχει καλές τιμές.
 
Last edited by a moderator:

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
IMG_20220130_183446.jpg


Εδώ ο ποιητής εννοεί 36 και κάτι ή 36.000 και κάτι? Πώς μπορώ να είμαι σίγουρη πριν κάνω την πληρωμή?
 
Last edited by a moderator:

psilos3

Member
Μηνύματα
6.088
Likes
44.923
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Εδώ ο ποιητής εννοεί 36 και κάτι ή 36.000 και κάτι? Πώς μπορώ να είμαι σίγουρη πριν κάνω την πληρωμή?
Από την ισοτιμία και μόνο βάσει λογικής αλλά και αυτού που βλέπω 36.000, εκτός αν έχει εισιτήριο με δέκα λεπτά του ευρώ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.582
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom