Wizz Air WizzAir -- Πληροφορίες - Ερωτήσεις

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
όχι ακομη, είδη ειχα αγορασμενες 4 θέσεις. Το θέμα είναι γιατί μου γραφη (if available). Εαν πάω στο Αεροδρόμιο μπορη να μου πουνε ότι δεν έχουν θέσεις ? Πρώτη φορά πεταω με την συγκεκριμένη εταιρεια....
Προσπάθησε να μιλήσεις μαζί τους και στο chat ή σε κανένα Facebook, εξήγησε τι έγινε και θα σου αλλάξουν τις θέσεις
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα
Προσπάθησε να μιλήσεις μαζί τους και στο chat ή σε κανένα Facebook, εξήγησε τι έγινε και θα σου αλλάξουν τις θέσεις
Θα συμφωνήσω με το chat εκει θα βγάλεις άκρη, αλλα έχε κατά νου είναι αυτοματοποιημενο όποτε γράψε πολλές φορές την λέξη agent για να σου μιλήσει εκπρόσωπος.
 

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.105
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Στο twitter επίσης της wizz σου απαντανε πολυ γρήγορα για οτι θες
 

maria_va

Member
Μηνύματα
71
Likes
470
Αν κάποιος δεν μπορέσει τελικά να πάει στο ταξίδι που έχει κλείσει, πρέπει να κάνει κάτι; Αν δεν εμφανιστεί θα υπάρχει καμια χρέωση στην κάρτα του;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Αν κάποιος δεν μπορέσει τελικά να πάει στο ταξίδι που έχει κλείσει, πρέπει να κάνει κάτι; Αν δεν εμφανιστεί θα υπάρχει καμια χρέωση στην κάρτα του;
Θα χάσει όσα έδωσε.΄Οχι και επιπλέον χρέωση.
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
375
Καλησπερα, θέλω να κλείσω ένα εισιτήριο με wizz για αρχές Νοεμβρίου. Επειδή δεν ξέρω πως θα είναι η κατάσταση τότε, θα βάλω και την δυνατότητα ακύρωσης (+14€), λέει ότι σου επιστρέφει το ποσό στο λογαριασμό σου στη wizz για να κλείσεις αλλά ταξίδια. Έχει κάνει κάποιος αυτή διαδικασία για να μας πει λεπτομέρειες ?
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Καλησπερα, θέλω να κλείσω ένα εισιτήριο με wizz για αρχές Νοεμβρίου. Επειδή δεν ξέρω πως θα είναι η κατάσταση τότε, θα βάλω και την δυνατότητα ακύρωσης (+14€), λέει ότι σου επιστρέφει το ποσό στο λογαριασμό σου στη wizz για να κλείσεις αλλά ταξίδια. Έχει κάνει κάποιος αυτή διαδικασία για να μας πει λεπτομέρειες ?
Δεν το έχω χρησιμοποιήσει, αλλά έχει νόημα αν η κράτηση είναι υψηλού ρίσκου και σχετικά μεγάλης αξίας
WIZZ. Ονειρευτείτε περισσότερα. Ζήστε περισσότερα. Γίνετε περισσότερα.
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
375
Ερωτηση: οι τιμές του wizz priority είναι σαν το χρηματιστήριο (ανεβοκατεβαίνουν) ή ιδέα μου είναι.
Εισιτήριο με αρχική τιμή 39€ (Πρόσθεσε priority, δυνατότητα ακύρωσης και θέση) έβγαινε στα 60€.
Βλέπω σήμερα ότι η αρχική τιμή ήταν στα 25€, λέω κλείνω τώρα, και με τα πρόσθετα πάει 70+€....είμαστε σοβαροί?
 

katerinavama

Member
Μηνύματα
44
Likes
76
Kαλησπερα σας !!! Απορία εκανα το check in με την wizz ...Εστειλα στον αντρα μου να μου εκτυπωσει τις κάρτες αλλά στην δικά μου εχει μόνο το όνομα ...κατω από το Bqarcode υπάρχει με μικρα γράμματα και το επίθετο. Το ιδιο έγινε και στην κόρη μιας φίλης που ταξιδεύομε μαζί ..Σας έχει τυχει? Α και δεν μου ζήτησε στοιχεια ταυτότητας ,βέβαια δεν θυμάμαι και αν τα εβαλα κατα την κρατηση
 

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Έχω membership και μου λέει ότι αν αγοράσω βαλίτσα, κοστίζει 5 ευρώ. Κατά την κράτηση όμως των εισιτηρίων, όταν πάω να προσθέσω βαλίτσα, μου βγάζει άλλες τιμές ανάλογα το βάρος, πολύ πιο υψηλές. Τι κάνω λάθος;
Screenshot_2022-07-18-12-51-09-364_com.wizzair.WizzAirApp.jpg
 
D

Delmem38110

Guest
Έχω membership και μου λέει ότι αν αγοράσω βαλίτσα, κοστίζει 5 ευρώ. Κατά την κράτηση όμως των εισιτηρίων, όταν πάω να προσθέσω βαλίτσα, μου βγάζει άλλες τιμές ανάλογα το βάρος, πολύ πιο υψηλές. Τι κάνω λάθος; View attachment 398392
είναι έκπτωση στην τελική τιμή.
10 ευρω στο εισητηριο από 19 ευρω και πάνω αν δεν κάνω λάθος και 5 ευρω στην αποσκευή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.690
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom