EasyJet Wizz Air Wizz air, Easyjet - Αεροδρόμιο Καβάλας

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
New York
ειναι σιγουρο;γιατι πηρα στο τηλεφωνο που γραφει και μου ειπαν οτι δεν ισχυει κατι τετοιο
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Προσωπικά δεν το έχω τσεκάρει...!
 

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
New York
η wizzair μετεφερε τις πτησεις της απο τη Θεσσαλονικη στην Καβαλα και παρεχει μεταφορα μονο για τις πτησεις 9 με 23 οι υπολοιποι πρεπει να οργανωσουμε μονοι μας την μεταφορα στην Καβαλα.Κανονικα πρεπει να πας μεχρι την Καβαλα αλλα επειδη αργει ακομα η πτηση σου μπορει και να εχει αλλαξει κατι..Καλες γιορτες!!!
 

tsip

Member
Μηνύματα
47
Likes
24
η wizzair μετεφερε τις πτησεις της απο τη Θεσσαλονικη στην Καβαλα και παρεχει μεταφορα μονο για τις πτησεις 9 με 23 οι υπολοιποι πρεπει να οργανωσουμε μονοι μας την μεταφορα στην Καβαλα.Κανονικα πρεπει να πας μεχρι την Καβαλα αλλα επειδη αργει ακομα η πτηση σου μπορει και να εχει αλλαξει κατι..Καλες γιορτες!!!
Χρονια πολλα καλα χριστουγεννα....σε ευχαριστω για την απαντηση σου...με μια μικρη ερευνα ειδα πως εχει μπει κτελ απο θεσσαλονικη απευθειας στο αεροδρομιο της καβαλας και το αναποδο...το οποιο προφανως ειναι με χρεωση...οπως και να χει οπως ειπες αργει ακομα αρα μπορει να αλλαξουν τα πραγματα...σε ευχαριστω και παλι...καλες γιορτες...
 

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
New York
Πήραμε με την παρέα μου στο τηλέφωνο που υπάρχει πιο πάνω και μας είπαν οτι δεν ισχύει κάτι τέτοιο.Όποιος ξέρει κάτι σίγουρο ας μας πει. Εμείς πάντως θα πάμε με ΚΤΕΛ από Θεσσαλονίκη στην Καβάλα και μετά κλείσαμε κούρσα για αεροδρόμιο με ταξιτζή (35 ευρώ είναι το στάνταρ εμείς κλείσαμε με 30 αναλόγως τι παζάρια θα κάνεις)
 

tsip

Member
Μηνύματα
47
Likes
24
Πήραμε με την παρέα μου στο τηλέφωνο που υπάρχει πιο πάνω και μας είπαν οτι δεν ισχύει κάτι τέτοιο.Όποιος ξέρει κάτι σίγουρο ας μας πει. Εμείς πάντως θα πάμε με ΚΤΕΛ από Θεσσαλονίκη στην Καβάλα και μετά κλείσαμε κούρσα για αεροδρόμιο με ταξιτζή (35 ευρώ είναι το στάνταρ εμείς κλείσαμε με 30 αναλόγως τι παζάρια θα κάνεις)
Εγω εχω βρει αυτα τα τηλεφωνα αν σε ενδιαφερουν...δεν εχω παρει λογω γιορτων αλλα θα παρω να μαθω ποσο κοστιζουν για να δω αν συμφερει καλυετρα απο το ταξι που αναφερεις γιατι λεει πως σε πανε κατευθειαν στο αεροδρομιο της καβαλας
 

Attachments

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
Πήραμε με την παρέα μου στο τηλέφωνο που υπάρχει πιο πάνω και μας είπαν οτι δεν ισχύει κάτι τέτοιο.Όποιος ξέρει κάτι σίγουρο ας μας πει. Εμείς πάντως θα πάμε με ΚΤΕΛ από Θεσσαλονίκη στην Καβάλα και μετά κλείσαμε κούρσα για αεροδρόμιο με ταξιτζή (35 ευρώ είναι το στάνταρ εμείς κλείσαμε με 30 αναλόγως τι παζάρια θα κάνεις)
Άρα με λίγα λόγια θα πληρώσετε το κτελ μέχρι τη Καβάλα + 30€ Ταξάκι. Μήπως είναι καλύτερα να αγκαρέψετε κάποιο φίλο να σας πετάξει από Θεσσαλονίκη ειδικά αν έχει και υγραέριο τζάμπα θα σας βγει. Θα με κάνετε να αρχίσω δρομολόγια πειρατικού Ταξί! :lol:
Παρεπιπτόντως αν γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιο πάρκιγκ με χαμηλή χρέωση στο αεροδρόμιο ας μας ενημερώσει...
 

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
New York
Καλησπέρα επειδή σήμερα γύρισα από το ταξίδι μου με πτήση μέσω Καβάλας έχω να πω το εξής.Στο πήγαινε πήρα λεωφορείο για Θεσσαλονίκη-Καβάλα και μετά ταξί 30 ευρώ από τα ΚΤΕΛ για αεροδρόμιο Καβάλας και στην επιστροφή γύρισα δωρεάν με λεωφορείο που έβαλαν εταιρίες από το αεροδρόμιο Καβάλας στο αεροδρόμιο της Θεσσαλονίκης.Δεν γνωρίζω αν υπάρχει δυνατότητα να πάει κάποιος δωρεάν από την Θεσσαλονίκη στο αεροδρόμιο Καβάλας καθώς το ΚΤΕΛ Θεσσαλονίκης αν καλέσεις στα τηλέφωνα που αναγράφονται λένε πως δεν γνωρίζουν για τα δρομολόγια και πως πρόκειται για παραπληροφόρηση.Δεν βγάζεις άκρη,προφανώς δεν υπάρχει συνεννόηση μεταξύ αεροδρομίου και ΚΤΕΛ.Καλή χρονιά
 

tsip

Member
Μηνύματα
47
Likes
24
Άρα με λίγα λόγια θα πληρώσετε το κτελ μέχρι τη Καβάλα + 30€ Ταξάκι. Μήπως είναι καλύτερα να αγκαρέψετε κάποιο φίλο να σας πετάξει από Θεσσαλονίκη ειδικά αν έχει και υγραέριο τζάμπα θα σας βγει. Θα με κάνετε να αρχίσω δρομολόγια πειρατικού Ταξί! :lol:
Παρεπιπτόντως αν γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιο πάρκιγκ με χαμηλή χρέωση στο αεροδρόμιο ας μας ενημερώσει...
Εχω βρει τον παρακατω αριθμο που διαβασα πως ειναι για αστικο κτελ απο θεσσαλονικη κατευθειαν στο αεροδρομιο καβαλας...2310595422...λογω δουλειας δεν εχω παρει τηλ ακομα αλλα θα παρω μεσα στην βδομαδα καθως εμεις θα παμε 17/1 αν ξερει κατι καποιος ας μας ενημερωσει
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.715
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom