Γενικά Θεσσαλονίκη πτήσεις

nasiapap

Member
Μηνύματα
106
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Εγώ πετάω στις 20 Απρίλη! Τα έχω κλείσει από Γενάρη και είναι η δεύτερη φορά που μου αλλάζουν την πτήση. Την πρώτη φορά μου άλλαξαν την ημερομηνία! Αλλά να φανταστώ αυτό θα μπορούσε να συμβεί με οποιαδήποτε εταιρεία! Τελοσπάντων, επειδή έχω κλείσει με priority δηλαδή δικαιούμαι και τσάντα στο χέρι πέρα από το μικρό βαλιτσάκι, βλέπω ότι δεν το έχουν αλλάξει!
 

Koralenia

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Εγω πεταω 18 Μαΐου..Ελπίζω να μην κανουν αλλη αλλαγή...ειδικά σε ημερομηνίες..
 

mpallase

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Aπό εμπειρίες τι λένε οι βραδυνές πτήσεις και η wizz ως εταιρεία;
 

olympialag

Member
Μηνύματα
13
Likes
4
Καλημερα,θα ηθελα τη βοηθεια σας....αποφασισαμε με παρεα να παμε την περιοδο του πασχα ενα τετραημερο βουδαπεστη.Βρηκαμε τα εισιτηρια9τα οποια δεν κλεισαμε ακομα)αλλα μας διαβασαμε τα επιτρεπομενα σχετικα με τις χειραποσκευες και απογοητευτηκαμε....λεει για παραδειγμα οτι η δωρεαν χειραποσκευη ειναι μεγεθους 32x42x25 και μεσα σ αυτην πρεπει να μπει και η γυναικεια τσαντα....ειναι δυνατον;;;;μπορει καποιος να με ενημερωσει;;;

Εγώ πετάω στις 20 Απρίλη! Τα έχω κλείσει από Γενάρη και είναι η δεύτερη φορά που μου αλλάζουν την πτήση. Την πρώτη φορά μου άλλαξαν την ημερομηνία! Αλλά να φανταστώ αυτό θα μπορούσε να συμβεί με οποιαδήποτε εταιρεία! Τελοσπάντων, επειδή έχω κλείσει με priority δηλαδή δικαιούμαι και τσάντα στο χέρι πέρα από το μικρό βαλιτσάκι, βλέπω ότι δεν το έχουν αλλάξει!
Καλημερα Νασια,ειδα οτι εκλεισες ηδη εισιτηρια εσυ με τη wizzair.μπορεις να μου πεις τι γινεται με τη δωρεαν χειραποσκευη;ισχυει οτι η γυναικεια τσαντα πρεπει να μπει κ αυτη μεσα στη χειραποσκευη που θα μπει κατω απο το μπροστινο καθισμα;
 
Last edited by a moderator:

nasiapap

Member
Μηνύματα
106
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλημερα Νασια,ειδα οτι εκλεισες ηδη εισιτηρια εσυ με τη wizzair.μπορεις να μου πεις τι γινεται με τη δωρεαν χειραποσκευη;ισχυει οτι η γυναικεια τσαντα πρεπει να μπει κ αυτη μεσα στη χειραποσκευη που θα μπει κατω απο το μπροστινο καθισμα;

Καλημέρα. Ναι έτσι ακριβώς είναι. Γι αυτό κλείσαμε θέσεις με priority, στις οποίες δικαιούσαι να έχεις έξτρα και γυναικεία τσάντα. Κοίταξε το λίγο.
 

olympialag

Member
Μηνύματα
13
Likes
4
Οταν πατησεισ για να κανεις την κρατηση, θα σου το βγαλει στα επομενα βηματα, οχι στην αρχη.
ευχαριστω πολυ...

το δοκιμαζω αλλα δε μου βγαζει επιλογη να τσεκαρω καπου για priority boaeding ,το μονο που λεει ειναι οτι το εχεις δωρεαν αν πετας 3 φορες το χρονο...
 
Last edited by a moderator:

olympialag

Member
Μηνύματα
13
Likes
4
Καλησπερα, θα ηθελα να με βοηθησει καποιος που εκλεισε εισιτηρια με τη wizz .η καρτα πρεπει να ειναι πιστωτικη;εγω εχω την προπληρωμενη με την οποια κλεινω εισιτηρια στη RYANAIR. μπορω και στη wizz;
 

dimivar

Member
Μηνύματα
54
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
Moscow
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Αν έχει επιλογή χρεωστική βάλε αυτη την επιλογή και δήλωσε τα στοιχεία της προπληρωμένης!!, εγ αυτο κανω και το αποδέχεται!! Αν δεν το αποδεχθεί δηλώνω πιστωτική!! Στην ρυαναιρ εχει επιλογή προπληρωμένη!! Στην wiz μπορείται μην εχει!! Αν δεν εχει κανε αυτο που σου ειπα 99 της εκατό θα το αποδεχθεί!!
Καλησπερα, θα ηθελα να με βοηθησει καποιος που εκλεισε εισιτηρια με τη wizz .η καρτα πρεπει να ειναι πιστωτικη;εγω εχω την προπληρωμενη με την οποια κλεινω εισιτηρια στη RYANAIR. μπορω και στη wizz;
 

nasiapap

Member
Μηνύματα
106
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπερα, θα ηθελα να με βοηθησει καποιος που εκλεισε εισιτηρια με τη wizz .η καρτα πρεπει να ειναι πιστωτικη;εγω εχω την προπληρωμενη με την οποια κλεινω εισιτηρια στη RYANAIR. μπορω και στη wizz;
Εγω με χρεωστικη τα εκλεισα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.684
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom