Wizz Air WizzAir -- Πληροφορίες - Ερωτήσεις

giorgio7

Member
Μηνύματα
51
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΑΚΡΙΝΟΙ
Εχει ταξιδέψει κανείς με την wizzair?

Eντυπώσεις?

Είδα κάτι εισητήρια που με ερεθίζουν... Από βουλγαρία βέβαια αλλά είμαι κοντά και με παρέα θα βγει πολύ καλή περίπτωση
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Low cost εταιρία (με ωραία φούξια αεροπλάνα:D), όχι πολλές ανέσεις, δεν προσφέρει φαγητό στην πτήση...Κατά τ' άλλα μια χαρά, έχει πάμφθηνες πτήσεις και είναι πολύ δημοφιλής στην κεντρική Ευρώπη!
 

Head_cf

Member
Μηνύματα
122
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει....
Πέταξα από Κέρκυρα για Βουδαπέστη το καλοκαίρι.. Καινούργιο Airbus 320 πολύ καθαρό, αρκετός χώρος ανάμεσα στα καθίσματα αλλά βέβαια παροχές από loco εταιρία (ούτε νερό δωρεάν:roll:)… κανένα πρόβλημα όμως…
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Germanwings, Norwegian, Air Baltic, Jet2, Iceland Express, Bmi Baby, Transavia, Blue Air, SmartWings, Vueling...
 

Vasilikich

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Καλησπερα,
Ειμαι καονουργια εδω στο forum..
Σκεφτομαι να φυγω για βουδαπεστη 27/4 εως 30/4 εχω βρει αεροπορικα εισητηρια για 2 ατομα τελικη τιμη 200 ευρω μεσω wizz air το θεμα ειναι οτι επειδη δεν την γνωριζω εψαξα λιγο στο ιντερνετ και στο tripadvisor λεγανε τα χειροτερα οτι ακυρωνει πτησεις και ωρες και λιγο φοβαμαι να σας πω την αληθεια γιατι η αδεια μου δυστυχως ειναι προγραμματισμενη και δεν θα μπορουσα να την αλλαξω σε μια τετοια περιπτωση το θεμα ειναι οτι οποια αλλη πτηση βρισκω ειναι συνδιαστικη με ryanair & wizz air
Εχει καποιος εμπειρια με αυτη την αεροπορικη τι να κανω να τα κλεισω ?
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
326
Likes
2.304
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα

vaso1975

Member
Μηνύματα
34
Likes
31
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος - μογγολια
και εγω περσυ που πεταξα μαζι της ολα ηταν μια χαρα.
μονο το μεγεθος της αποσκευης κοιτα λιγο. Σου επιπρεπει δωρεαν μονο μια τσαντα και το μεγεθος να ειναι οσο μια σχολικη τσαντα.
 

Vasilikich

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Απο αθηνα πεταξες???
και εγω περσυ που πεταξα μαζι της ολα ηταν μια χαρα.
μονο το μεγεθος της αποσκευης κοιτα λιγο. Σου επιπρεπει δωρεαν μονο μια τσαντα και το μεγεθος να ειναι οσο μια σχολικη τσαντα.
 

vaso1975

Member
Μηνύματα
34
Likes
31
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος - μογγολια
οχι απο σαλονικη,ολα στην ωρα τους .το αεροσκαφος ειναι λες και ειναι το αεροπλανο της μπαρμπυ χαχα.μωβ ροζ χρωματα
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
417
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
και εγω περσυ που πεταξα μαζι της ολα ηταν μια χαρα.
μονο το μεγεθος της αποσκευης κοιτα λιγο. Σου επιπρεπει δωρεαν μονο μια τσαντα και το μεγεθος να ειναι οσο μια σχολικη τσαντα.
Η πολιτική με τις αποσκευές έχει αλλάξει κ πλέον επιτρέπεται χειραποσκευή μεγαλύτερων διαστάσεων από backpack. Επίσης η εταιρία είναι μια χαρά low cost. Μια άλλη Ryanair δλδ. Καλά να περασεις
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.777
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom