ΗΠΑ Νέα Υόρκη - Η Πρωτεύουσα του κόσμου!

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγω θελω να ρωτησω κατι για το Woodbury.Επειδη βλεπω οτι ολοι αναφερουν εκπτωσεις τρελες σε CK -NIKe -DKNY -Ralph Loren κλπ στα αμερικανικα δηλ σε αλλες μαρκες υπαρχει ιδια εκπτωση?Για παραδειγμα υπαρχουν εκει Gucci-Prada-Chanel-LV klp klp?
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Εγω θελω να ρωτησω κατι για το Woodbury.Επειδη βλεπω οτι ολοι αναφερουν εκπτωσεις τρελες σε CK -NIKe -DKNY -Ralph Loren κλπ στα αμερικανικα δηλ σε αλλες μαρκες υπαρχει ιδια εκπτωση?Για παραδειγμα υπαρχουν εκει Gucci-Prada-Chanel-LV klp klp?
Οι αμερικάνικες μάρκες είναι κατά πολύ φθηνότερες.. αλλά και στις άλλες οι διαφορές στη τιμή είναι μεγάλες.. πχ Lacoste πόλο μπλουζάκι 58 δολάρια. Εμείς πήγαμε με την ισοτιμία στα χειρότερα της (1,23) και πάλι ήταν πολύ φθηνότερα..
 

giorgio_13

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Εγω θελω να ρωτησω κατι για το Woodbury.Επειδη βλεπω οτι ολοι αναφερουν εκπτωσεις τρελες σε CK -NIKe -DKNY -Ralph Loren κλπ στα αμερικανικα δηλ σε αλλες μαρκες υπαρχει ιδια εκπτωση?Για παραδειγμα υπαρχουν εκει Gucci-Prada-Chanel-LV klp klp?
κυρίως ισχύει για τις αμερικάνικες.... πάντως πιθανώς θα βρεις καλύτερες τιμές σε σχέση με την Ελλάδα σε όλες σχεδόν τις μάρκες... Μόνο στα replay δεν είδα διαφορές...
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Mιας και μιλατε για μαρκες...ενα πατελονι Levis ποσο κανει περιπου?:roll:
 

Katerina2006

Member
Μηνύματα
56
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη (;)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Φεύγω για ΝΥ σε έξι μέρες.... Ευχαριστώ για τις πολλές πληροφορίες και επιφυλάσσομαι για συμπλήρωση!!!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλό σου ταξίδι,καλά να περάσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom