Γερμανία Αμβουργο

mistiriotreno

Member
Μηνύματα
6
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΒΟΥΡΓΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ
ετοιμαζομαι να παω το επομενο ταξιδακι μου στο Αμβουργο!ξερει κανεις να μου πει τι αξιζει να δω και να κανω κατα την διαμονη μου εκει??θα παω 12 Νοεμβριου για 8 διανυκτερευσεις!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

Zames

Member
Μηνύματα
107
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Νάξος
Ταξίδι-Όνειρο
Παρίσι-Άμστερνταμ-Ιαπωνία
ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ 5 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΑΜΒΟΥΡΓΟ.ΒΡΗΚΑ ΦΘΗΝΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ RYAN
Καλως ορισες στο φορουμ! Το Αμβουργο αν δε θες να το βαρεθεις πιστευω πως θα χρειαστεις 3 μερες (2 νυχτες). Φανταζομαι ομως πως υπαρχει και διαθεση για κοντινες εκδρομες. Μπορεις να κανεις καποια εκδρομη στη Λυβεκη (Lubeck), στο Wismar ή στο Schwerin! Ειναι η προσωπικη μου αποψη, πως ειναι πολλες μερες για Αμβουργο, αλλα δε ξερουμε και τα ενδιαφεροντα σου ή τον τρόπο που ταξιδευεις... Την προσφορα σου προτεινω να την κλεισεις, αλλα ψαξε τα παντα που μπορεις να κανεις (+τις κοντινες εκδρομες που σου ανεφερα)!

Καλως ορισες παλι και καλα ταξιδια!!!
 
Μηνύματα
111
Likes
265
Συμφωνώ με τον Zames μπορεί το Αμβούργο να ειναι πανέμορφο αλλά δεν είναι είναι για 5 ημέρες.Πάντος σου προτείνω να πάς θα σου αρέσει ειδικά αν πετύχεις και μέρες που να έχει ήλιο.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Υποθέτω είναι έργο των κομμουνιστών, απόδειξη ότι είναι όλα κόκκινα!
Κομμουνιστικός δάχτυλος κι εκεί λοιπόν; Τσ τσ τσ, όλος ο κόσμος μια σοβιετία...
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Κλείσε, έχω μείνει 5 νύχτες και δε βαρέθηκα, και το έχω ξαναεπισκεφθεί. Είναι η αγαπημένη μου πόλη της Γερμανίας, κι αν βαρεθείτε έχει πόλεις για μονοήμερες κοντά όπως το Λούμπεκ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.414
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom