EasyJet Ερώτηση για easyjet

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ηθελα να ρωτησω πεταω πρωτη φορα με easy jet εκανα τσεκ ιν ηλεκτρονικα τωρα η διαδικασια στο αεροδρομιο ποια ειναι αφου εχω κανει τσεκ ιν ηλεκτρονικα?που γινεται ο ελεγχος ταυτοτητων και παραδοση αποσκευων?
Εκεί που γίνεται και με τις άλλες εταιρείες.
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Ηθελα να ρωτησω πεταω πρωτη φορα με easy jet εκανα τσεκ ιν ηλεκτρονικα τωρα η διαδικασια στο αεροδρομιο ποια ειναι αφου εχω κανει τσεκ ιν ηλεκτρονικα?που γινεται ο ελεγχος ταυτοτητων και παραδοση αποσκευων?
Αν εχεις αποσκευες να παραδοσεις θα πας στα γκισε της easy και θα τις δωσεις. Αν δεν εχεις αποσκευες ,πας κατευθειαν στην πυλη απο την οποια πετας.
 

fifh

Member
Μηνύματα
120
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ισπανίας!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγικά Φιορδ!
Ξερει κάποιος αν μπορω ν ακυρωσω ένα εισιτηριο δωρεάν 2 μηνες πριν την πτηση ή χάνω ολο το ποσό?
 

fifh

Member
Μηνύματα
120
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ισπανίας!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγικά Φιορδ!
Α μαλιστα..ευχαριστω!
 

kyrikara

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Γεια σας παιδια. Σε 10 μερες πετάω για Βερολίνο απο Θεσσαλονίκη με easyjet οταν έκανα το check-in δεν μου ζητησε πουθενά αριθμό ταυτότητας. Εκανα κάτι λάθος?
 

kyrikara

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Το έχω το boarding pass αλλα γράφει μόνο το όνομά μου.Η Ryanair ζητουσε αριθμό ταυτότητας για αυτό μου φαίνετε παράξενο.
 

billvar

Member
Μηνύματα
132
Likes
166
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Το έχω το boarding pass αλλα γράφει μόνο το όνομά μου.Η Ryanair ζητουσε αριθμό ταυτότητας για αυτό μου φαίνετε παράξενο.
Μην ανησυχείς. Δεν χρειάζεται για την χώρα που πας.
 

fifh

Member
Μηνύματα
120
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ισπανίας!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγικά Φιορδ!
Παιδιά εκτυπωσα τις καρτες επιβιβασης μου και δεν μου εστειλαν κάποιο email! Πρεπει να ανησυχώ? Επισης όταν είχα κάνει κράτηση πληρωσα και μια βαλιτσα την οποία την αναφέρει εκείνο το e mail ομως στις κάρτες επιβιβασης δε λεει κάτι..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom