EasyJet Ερώτηση για easyjet

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.915
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Παιδιά εκτυπωσα τις καρτες επιβιβασης μου και δεν μου εστειλαν κάποιο email! Πρεπει να ανησυχώ? Επισης όταν είχα κάνει κράτηση πληρωσα και μια βαλιτσα την οποία την αναφέρει εκείνο το e mail ομως στις κάρτες επιβιβασης δε λεει κάτι..
Δεν χρειάζεται να σου στείλουν e-mail.
Για τη βαλίτσα εκτύπωσε το e-mail που σου έστειλαν και έχε το μαζί σου, αν και νομίζω πως δεν χρειάζεται.
 

fifh

Member
Μηνύματα
120
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ισπανίας!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγικά Φιορδ!
Ευχαριστω πολυ!!
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα, θέλω να κάνω μια κράτηση Αθήνα - Μιλάνο, Μιλάνο - Λισσαβώνα και επιστροφή Λισσαβόνα - Μιλάνο, Μιλάνο - Αθήνα. Να κάνω μια κράτηση για όλο το ταξίδι ή δύο διαφορετικές. δηλαδή να κλείσω το σκέλος Αθήνα - Μιλάνο με επιστροφή και μετά το Μιλάνο - Λισσαβώνα με επιστροφή? Όπως και να χει διαφορετικές πτήσεις δεν θεωρούνται? Αν δηλαδή το Αθήνα - Μιλάνο έχει καθυστέρηση δεν δικαιούμαι τίποτα αν χάσω την πτήση Μιλάνο - Λισσαβώνα. σωστά?
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
ολόσωστα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μηνύματα
2
Likes
1
Καλησπέρα,
το πρόβλημα μου έχει ως εξής: Έκανα κράτηση με την ΊζιΤζετ για Αμβούργο και μάλλον(?) έβαλα λάθος το μέιλ μου, με αποτέλεσμα να μην έχω τον κωδικό κράτησης. Δεν μπορώ να συνδεθώ, καθώς μου τον ζητάει παντού στην Ίζι.
Πως μπορώ να τον βρω?
Το τσεκ-ιν ΟνΛάιν είναι υποχρεωτικό ή μπορώ να το κάνω και στο γκισέ λίγο πριν την πτήση?
Θενξ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom