Συνταξιδιωτης;

JorgeEgglezias

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΙΕΤΝΑΜ
Καλως σας βρισκω. Γραφτηκα γιατι ψαχνω συνταξιδιωτη. Σκεφτομαι για ταξιδι 4-5 ημερων σε Ευρωπη, μεσα στο επομενο διμηνο. Σκωτια κατα προτιμηση, αλλα ειμαι θετικος σε προτασεις. Αρκει να μην περιλαμβανουν μονο μεγαλες πρωτευουσες :)

Γιωργος, 36, απο Αθηνα (Παλληνη).
 

tupacgr13

Member
Μηνύματα
283
Likes
597
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Για 4-5 μέρες δεν πας μόνος σου καλύτερα? Πιο καλά θα περάσεις είναι πολύ λίγες οι μέρες ακόμα και αν δεν σου αρέσει τελικά η εμπειρία! Φιλικά πάντα!
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Το ταξίδι με παρέα είναι ωραίο. Αλλά με σχετικά άγνωστη παρέα είναι ρίσκο. Πρέπει να ταιριαζεις κάπως με τον άλλον για να περάσεις καλά. Για αυτό αν δεν υπάρχουν διαθέσιμοι φίλοι ή κοπέλα καλύτερα μόνος σου.
 

JorgeEgglezias

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΙΕΤΝΑΜ
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά, έχω ταξιδέψει αρκετά και μόνος, όμως μετά τη 2η μέρα θέλω κάποιον να μιλήσω. Έχω αρκετούς γνωστούς στην Ευρώπη που πηγαίνω για καμιά μπύρα ή φαγητό όταν επισκέπτομαι την πόλη τους, αλλά δυστυχώς δεν έχω παντού, ενώ οι περισσότεροι έχουν παιδιά και υποχρεώσεις :)

Ρίσκο η επιλογή, δε λέω, αλλά νομίζω κανονίζονται όλα κι απο πριν, ώστε να μην υπάρξουν απρόοπτα.
 

Guilivers_Travels

New Member
Μηνύματα
1
Likes
2
Γεια σου Jorge. Mε ενδιαφέρει κι εμένα αυτό το ταξίδι, κυρίως από Λονδίνο στο Εδιμβούργο αλλά και κατευθείαν δεν έχω πρόβλημα. Αγαπώ Σκωτία.

*Όπως βλέπεις έχω και αβαταρ τον Rob Roy. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.410
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom