Ιταλία Βενετία - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Με
παιδια ξερεις κανεις απο ρωμη πως να παω βενετια και ποσο κοστιζει/???
Μπορεις να πας με ολους τους γνωστους τροπους....τρενο,λεωφορειο,αεροπλανο.
Νομιζω,πιο συνηθισμενο ειναι το τρενο....http://www.trenitalia.com/cms/v/index.jsp?vgnextoid=4ddd1a035296f310VgnVCM1000005817f90aRCRD
Βαλε ποτε θελεις και θα δεις τιμες...
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Δεν ξέρω τι σάιτ είναι αυτό.Χρησιμοποίησε κάποιο από τα 2 που σου γράψαμε.Αυτά είναι τα επίσημα.
 

Romantikos

Member
Μηνύματα
19
Likes
7
Καλημέρα παιδιά...θα ήθελα να με βοηθήσετε να βρω ένα ρομαντικό εστιατόριο στη Βενετία για να κάνω πρόταση γάμου στην κοπέλα μου....θα ήθελα κάτι πολύ ρομαντικό..όλες οι καλοπροαίρετες ιδέες είναι ευπρόσδεκτες...Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!Είμαι καινούριος στο forum αν και σας διαβάζω αρκετό καιρό....
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Καλώς ήρθες ρομαντικέ! Βενετία δεν έχω πάει, όμως αφού σκοπεύεις να κάνεις πρόταση γάμου εκεί γιατί να επιλέξεις κάποιο εστιατόριο και όχι κάποια ρομαντική γωνιά της πόλης ή μία γέφυρα ας πούμε. Φαντάζομαι σε ένα τέτοιο μέρος θα βρεις αρκετά ενδιαφέροντα σημεία για να κάνεις μια ξεχωριστή, σούπερ-ρομαντική πρόταση. Περίμενε τους ειδήμονες να σε κατατοπίσουν για την πόλη. ;)
 

Romantikos

Member
Μηνύματα
19
Likes
7
Καλώς σας βρήκα παιδιά....Ανυπομονώ για τους ειδήμονες γιατί αυτό το ταξίδι είναι όνειρο ζωής και η πρόταση μια και μοναδική. όποτε θέλω να τα κάνω όλα τέλεια!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom