Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

koulpak87

Member
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι (?)
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα,ΗΠΑ
Καλησπερα.. προσπαθω να κανω κρατηση μεσω ryanair για Λονδινο και αντιμετωπιζω 2 προβληματα.. 1ον,στην ταξιδιωτικη ασφαλιση,δεν μου βγαζει ως επιλογη χωρας την ελλαδα..Μπορω να βαλω οποιαδηποτε αλλη? η να επιλεξω ταξιδι χωρις ασφαλιση;; και 2ον,για την επιβεβαιωση της κρατησης μεσω sms παταω για να το επιλεξω ομως δε μου βγαζει καπου να βαλω αριθμο κινητου.. οποιος μπορει ας με βοηθησει..ευχαριστω
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.753
η να επιλεξω ταξιδι χωρις ασφαλιση;;
Ναι
ομως δε μου βγαζει καπου να βαλω αριθμο κινητου.
Θα σου το ζητήσει κάποια στιγμή πιο κάτω.Αλλά γιατί να χρεώνεσαι επιπλέον;
Το μέιλ σου αρκεί.Γράψε το σωστά και προχώρα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλησπερα.. προσπαθω να κανω κρατηση μεσω ryanair για Λονδινο και αντιμετωπιζω 2 προβληματα.. 1ον,στην ταξιδιωτικη ασφαλιση,δεν μου βγαζει ως επιλογη χωρας την ελλαδα..Μπορω να βαλω οποιαδηποτε αλλη? η να επιλεξω ταξιδι χωρις ασφαλιση;; και 2ον,για την επιβεβαιωση της κρατησης μεσω sms παταω για να το επιλεξω ομως δε μου βγαζει καπου να βαλω αριθμο κινητου.. οποιος μπορει ας με βοηθησει..ευχαριστω
Θα βάλεις χωρίς ασφαλιση. Για το τηλέφωνο, εφόσον το θες, αφού διαλέξεις τις πτήσεις, στην επόμενη σελίδα εκεί δηλαδή που γράφεις το όνομα και αν θες αποσκευες και θέσεις σου λέει από κάτω SMS με τα στοιχεία της πτήσης. όταν πατάς προσθήκη στην επόμενη σελίδα θα σου ζητήσει να το βάλεις.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.753
Θα βάλεις χωρίς ασφαλιση. Για το τηλέφωνο, εφόσον το θες, αφού διαλέξεις τις πτήσεις, στην επόμενη σελίδα εκεί δηλαδή που γράφεις το όνομα και αν θες αποσκευες και θέσεις σου λέει από κάτω SMS με τα στοιχεία της πτήσης. όταν πατάς προσθήκη στην επόμενη σελίδα θα σου ζητήσει να το βάλεις.
Όμορφε απαντήθηκε.
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
Θυμαμαι παλαιοτερα δεν μπορουσες να κλεισεις εισητηριο σε low cοst εταιρίες χωρις πληρη στοιχεια.

Πως γινεται και ολο και περισσοτερα πρακτορια κλεινουν εκδρομες με αεροπορικα της Ryan πχ;

Απ'οτι εχω καταλαβει κλεινουν για ολο το χρονο και τα πουλανε μετα
 

giouli@@

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλάνδη
γεια σας :) πεταω για ρωμη την αλλη βδομαδα με την ryanair !!! συγνωμη αν απαντηθηκε ηδη το θεμα αλλα θα ηθελα να ρωτησω εαν επιτρεπονται στην χειραποσκευή υγρα κατω των 100 ml οπως κολωνια αποσμητικο τζελ για τα μαλλια και οδοντοπαστα ....επισης τα ξυραφακια με πλαστικο προστατευτικο καπακι επιτρεπονται;;
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
γεια σας :) πεταω για ρωμη την αλλη βδομαδα με την ryanair !!! συγνωμη αν απαντηθηκε ηδη το θεμα αλλα θα ηθελα να ρωτησω εαν επιτρεπονται στην χειραποσκευή υγρα κατω των 100 ml οπως κολωνια αποσμητικο τζελ για τα μαλλια και οδοντοπαστα ....επισης τα ξυραφακια με πλαστικο προστατευτικο καπακι επιτρεπονται;;
Αυτό δεν έχει να κάνει με τη ryanair, είναι κανονισμός που ισχύει ανεξαρτήτως αεροπορικής. Ναι επιτρέπονται υγρά μέχρι 100 ml ανά συσκευασία, στο ειδικό σακουλάκι. Ξυραφάκια ασφαλείας ή μιας χρήσης, με λεπίδες σε θήκη, επιτρέπονται.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.027
Likes
12.133
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
....επισης τα ξυραφακια με πλαστικο προστατευτικο καπακι επιτρεπονται;;
Δεν φανταζομαι να θες να ξυρισεις αυτο που με κανει το username σου να σκεφτομαι!
 
Μηνύματα
137
Likes
125
Παιδια,εχει παρει κανεις βαλιτσα με 9,99 απο Jumbo? γραφει διαστασεις μηκος 33, βαθος 15,5 και υψος 48 εκ. , αλλα μου φαινεται σαν να ειναι πιο μεγαλη απο αυτες που ειναι ειδικες για ryanair. θα χωρεσει στην ειδικη θηκη ?
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Μια μεζούρα θα δώσει την λύση και ....... θέλουμε φωτογραφία....είναι καλή??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom