Ινδία 4.5 Μέρες στο Ρατζαστάν

Polly

Member
Μηνύματα
62
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ/ Γουατεμάλα
Ευχαριστώ πολύ! Οι απαντήσεις σας είναι πολύ βοηθητικές! Στην Άγρα θα βρισκόμαστε μάλλον Τέταρτη/Πέμπτη οπότε είμαστε οκ για το Ταζ Μαχαλ! Ναι έχω ακούσει ότι τα τρένα έχουν αρκετές καθυστερήσεις οπότε θα κοιτάξω και για μετακίνηση με αυτοκίνητο.
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
574
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Θα σου προτείνω και γω να βρεις οδηγό. Οι μέρες σας είναι πάρα πολύ λίγες για να ρισκάρεις καθυστερήσεις τρένων!
 

Polly

Member
Μηνύματα
62
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ/ Γουατεμάλα
Μολις επιστρεψαμε απο την Ινδια και το Νεπαλ. Ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για την βοηθεια και προτασεις σας για το ταξιδι μας. Πηραμε τελικα τρενο και ητανε απιστευτη εμπειρια! Θα ξαναεπιστρεψω σιγουρα στην Ινδια. :)

Ευχαριστω και παλι!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.991
Μολις επιστρεψαμε απο την Ινδια και το Νεπαλ. Ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για την βοηθεια και προτασεις σας για το ταξιδι μας. Πηραμε τελικα τρενο και ητανε απιστευτη εμπειρια! Θα ξαναεπιστρεψω σιγουρα στην Ινδια. :)

Ευχαριστω και παλι!

Ει για πες μας τιποτα περισσοτερο....!!! :)
 

Polly

Member
Μηνύματα
62
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ/ Γουατεμάλα
Ήταν φανταστικά και τώρα θέλω πολύ να επιστρέψω για μεγαλύτερο διάστημα ούτος ώστε να γνωρίσω καλυτέρα τη χώρα και τους ανθρώπους της. Το Τζαιπουρ μου άρεσε περισσότερο. Άγρα, ευτυχώς που δεν διανυκτερεύσαμε εκεί! Προσωπική μου άποψη είναι να πας, να δεις το TajMahal ( εντυπωσιακό!) το Agra Fort και το Μαυσωλείο του Itmad -ud-Daula και να φύγεις όσο το δυνατό συντομότερο. Επίσης τελικά πήραμε τρένο ανάμεσα σε Τζαιπουρ-Άγρα-Δελχι. Αξέχαστη εμπειρία! Γνωρίσαμε και εμείς την τυπική Ινδική οικογένεια, που ήταν πάρα πολύ φιλόξενη, μοιράστηκε όλο της το φαγητό μαζί μας ( και σε ταπερακι για τον δρόμο!) και μας μίλησε για το Bollywood , το Cricket και την ινδική κουζίνα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.446
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom