Γενικά Θεσσαλονίκη πτήσεις

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.431
Likes
4.415
Πληροφοριακά η Wizzair σε ορισμένες ημερομηνίες έχει εξαιρετικές τιμές Θεσσαλονίκη-Βουδαπέστη (από 20€/άτομο με επιστροφή).
Επίσης, ψάχνοντας για 3ήμερο Καθαράς Δευτέρας στη wizztours, 12-15 Μαρτίου 2016 (Σάββατο με Τρίτη) μπορεί κάποιος να κλείσει αεροπορικά και διαμονή για 2 άτομα με συνολική τιμή κάτω από 200€
 

Koralenia

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Καλησπερα σε όλους.. Είναι λιγο offtopic αυτό αλλά θα ήθελα να ενημερώσω για αυτους που εχουν κλεισει για Βουδαπεστη με Wizzair τους προσεχείς μήνες οτι άλλαξε τις ωρες.. Μόλις μου ηρθε ενημερωτικό e-mail......δυστυχώς....:mad:
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.431
Likes
4.415
Καλησπερα σε όλους.. Είναι λιγο offtopic αυτό αλλά θα ήθελα να ενημερώσω για αυτους που εχουν κλεισει για Βουδαπεστη με Wizzair τους προσεχείς μήνες οτι άλλαξε τις ωρες.. Μόλις μου ηρθε ενημερωτικό e-mail......δυστυχώς....:mad:
Έχει λεπτομέρειες για ημερομηνίες/ώρες?
 

nasiapap

Member
Μηνύματα
106
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπερα σε όλους.. Είναι λιγο offtopic αυτό αλλά θα ήθελα να ενημερώσω για αυτους που εχουν κλεισει για Βουδαπεστη με Wizzair τους προσεχείς μήνες οτι άλλαξε τις ωρες.. Μόλις μου ηρθε ενημερωτικό e-mail......δυστυχώς....:mad:
Και σε μενα!
 

thalia 35

Member
Μηνύματα
162
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κερδιζεις στην επιστροφη ομως γιατι η αναχωρηση απο Βουδαπεστη ηταν στις 08.00 και με το νεο προγραμμα ειναι στις 18.45
 
Last edited:

nasiapap

Member
Μηνύματα
106
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Κερδιζεις στην επιστροφη ομως γιατι η αναχωρηση απο Βουδαπεστη ηταν στις 08.00 και με το νεο προγραμμα ειναι στις 18.45
Ισχυει, αν και η δικη μας επιστροφη ηταν γυρω στις 12μιση το μεσημερι. Και παλι κατι κερδιζουμε!
 

mpallase

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Και εμένα. Από 15 45 πήγε 21 55 και στην επιστροφή 12 35 πήγε 18 45. Μήπως αλλαξαν και τις χρεώσεις στις αποσκευές.
Εμένα με βγάζει εκτός προγράμματος. Ειχα κλείσει και,λεωφορείο για βιέννη. Απογοήτευση.
 

Koralenia

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Και εμένα. Από 15 45 πήγε 21 55 και στην επιστροφή 12 35 πήγε 18 45. Μήπως αλλαξαν και τις χρεώσεις στις αποσκευές.
Εμένα με βγάζει εκτός προγράμματος. Ειχα κλείσει και,λεωφορείο για βιέννη. Απογοήτευση.
Δεν νομιζω να εχει αλλάξει κατι στις αποσκευές.. Οταν μπεις μεσα στην Wizzair για να κάνεις την αποδοχή της αλλαγής σου βγαζει ακριβώς τα στοιχεια της κράτησης.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.398
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom