Ιταλία Βερόνα vs Μπέργκαμο

paefstra

Member
Μηνύματα
13.027
Likes
41.014
Μονοήμερη Μπεργκάμο Βενετία; Και γιατί δε μένεις στη Βερόνα στη μέση της διαδρομής; Γιατί να μείνεις Μπεργκάμο που ειναι μακριά από τις πόλεις που σε ενδιαφέρουν;
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
437
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη

MariaMoSam

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Μονοήμερη Μπεργκάμο Βενετία; Και γιατί δε μένεις στη Βερόνα στη μέση της διαδρομής; Γιατί να μείνεις Μπεργκάμο που ειναι μακριά από τις πόλεις που σε ενδιαφέρουν;
Γιατί πετάω με Ryanair και θέλω να είμαι κοντά στο αεροδρόμιο. Απλές σκέψεις κάνω και ρωτάω κι εσάς να μου πείτε τη γνώμη σας. Άρα από ότι κατάλαβα είναι ταλαιπωρία να φύγω πρωί πρωί για Βενετία ας πούμε και να επιστρέψω την ίδια μέρα το βράδυ..

Μπεργκαμο Βενετια ειναι 6 με 7 ωρες πηγαινε ελα. Μονοωρη θα κανεις οχι μονοημερη λοιπον....
Εκτός αν ξεκινήσω νωρίς το πρωί και επιστρέψω βράδυ...
 
Last edited by a moderator:

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Το πιο γρηγορο τρενο κανει 3 ωρες,με τις τοπικες μετακινησεις βαλε 4.Δηλαδη,8 ωριτσες πανε ελα.Ποσες ωρες εχει η μερα,ιδιαιτερα αυτη την εποχη..Νομιζω ειναι αδικος κοπος και εξοδα φυσικα..Τι να προλαβεις να δεις ...
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
437
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Γιατί πετάω με Ryanair και θέλω να είμαι κοντά στο αεροδρόμιο. Απλές σκέψεις κάνω και ρωτάω κι εσάς να μου πείτε τη γνώμη σας. Άρα από ότι κατάλαβα είναι ταλαιπωρία να φύγω πρωί πρωί για Βενετία ας πούμε και να επιστρέψω την ίδια μέρα το βράδυ..
Εκτός αν ξεκινήσω νωρίς το πρωί και επιστρέψω βράδυ...
Η Βενετία είναι πάρα πολύ όμορφη για να την ξεπετάξεις σε λίγες ώρες. Δεν της αξίζει.Καλύτερα πήγαινε μόνο Βερόνα και άφησε τη Βενετία για άλλη φορά.
Επίσης μπορείς να μείνεις όλα τα βράδια πλην του τελευταίου,που θα μείνεις Μπέργκαμο λόγω πτήσης, Βενετία. Αυτό κάναμε εμείς στην αντίστοιχη περίπτωση. Δες την ταξιδιωτική μου ιστορία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.414
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom