Γενικά Θεσσαλονίκη πτήσεις

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Kατά 99% στη τιμή των 39.99 υπάρχει μόνο ένα διαθέσιμο εισιτήριο και το αμέσως επόμενο κοστίζει 59.99. Οπότε σας βγάζει μ.ο. τιμών των δύο εισιτηρίων. Δεν έχετε πάντως να χάσατε κάτι κλείνοντας δύο διαφορετικά εισιτήρια.
 

Mariapat

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα!θα ταξιδέψουμε για Βουδαπέστη σε ενα μήνα με wizz air 2 άτομα και έχω μια απορία! Δεν εχω κλείσει θεση συγκεκριμένη γιατί χρεώνεται και το θεωρώ βλακεία..υπάρχει περίπτωση να κάτσουμε χωριστα; να κλείσω θέση λέτε;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.431
Likes
4.415
Δεν είναι σύνηθες να καθίσετε ξεχωριστά.
Εμένα προσωπικά μου έτυχε πριν λίγους μήνες, αλλά κατόπιν συνεννόησης με τις αεροσυνοδούς καθίσαμε μαζί και μάλιστα σε "καλές" θέσεις...
Ενώ σε θέματα αποσκευών είναι υπερβολικά τυπικοί (ε να πάρουν και κανένα φραγκάκι), σε τέτοιου είδους θέματα είναι εξυπηρετικοί...
Θα συνιστούσα να μην αφήσεις το check-in για τελευταία μέρα...
 

EriThess

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα!θα ταξιδέψουμε για Βουδαπέστη σε ενα μήνα με wizz air 2 άτομα και έχω μια απορία! Δεν εχω κλείσει θεση συγκεκριμένη γιατί χρεώνεται και το θεωρώ βλακεία..υπάρχει περίπτωση να κάτσουμε χωριστα; να κλείσω θέση λέτε;
Καλημέρα!!θα ήθελα να σε ρωτήσω αν ταξιδεψες μονο με ταυτοτητα ή χρειάστηκε διαβατήριο.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
517
Likes
858
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Καλημερα, δηαλδη αυριο που πεταω με WIZZ , ερχομενος ο ίδιος και η παρεα μου απο Κομοτηνη θα πρεπει να μεταβω στην Καβαλα? Μηπως πρεπει να το επιβεβαιωσει καποιος παρακαλω οτι οι πτησεις της WIZZ αντι θεσνικη εκτελουνται απο Καβαλα μηπως γλυτωσω 130 χλμ οδικως και παραλάβω την πτηση απο το γειτονικο αεροδρομιο!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.861
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Νομίζω ότι εσύ πρέπει να επικοινωνήσεις με την wizz

Screenshot_2017-12-09-09-11-10-026.jpeg
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
517
Likes
858
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Νομίζω ότι εσύ πρέπει να επικοινωνήσεις με την wizz

View attachment 223388
Προσπαθω εδω και 2 ωρες αλλα δε ειναι δυνατο δυστηχως δεν βρισκεται κανεις αντιπρωσπος στο αεροδρομιο της WIZZ στα τηλεφωνα να μου δωσει την απαντηση ...εχετε κανενα τηλεφωνο αντιπροσωπου WIZZ εσεις παιδια στη Θεσσαλονική ή Καβαλα?
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
517
Likes
858
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Η wIzz ναύλωσε ειδικα λεωφορεία και ειδοποιεί ηδη τους επιβατες της να ειναι 5 ωρες πιο νωρίς στο σημείο συνάντησης για μετάβασης στο αεροδρόμιο της Καβάλας πλεον....καταφθάνουν εμαιλ..
 

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Καλησπερα,πεταω 27.12 απο Θεσσαλονικη για Βουδαπεστη με wizzair και πριν λιγο διαβασα τυχαια στο ιντερνετ για το κλεισιμο του διαδρομου στο Μακεδονια και την μεταφορα πτησεων στο αεροδρομιο της Καβαλας..Μπηκα στο σαιτ της wizzair και αποδεχτηκα την αλλαγη κρατησης..Θελω να μαθω περισσοτερα για την μεταφορα απο Θεσσαλονικη προς Καβαλα και δεν βρισκω καποιο μειλ επικοινωνιας.Απο οτι διαβασα εδω σε μερικους εχουν ηδη στειλει οποιος γνωρίζει λεπτομερειες για το τι πρεπει να κανουμε ας ενημερωσει...ευχαριστω εκ των προτερων!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom