Tαξιδι του μελιτος στην δυτικη Aμερικη

nikolakis12

Member
Μηνύματα
148
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
κως
καλησπερα παιδια,τελη οκτωμβριου με νοεμβριο σκοπευουμε να ταξιδευψουμε δυτικη αμερικη για περιπου 20 μερες.τα μερη που σκοπευουμε να επισκευτουμε ειναι χαβαη,λος αντζελες,λας βεγκας κ Σαν Φρανσισκο..σκοπευω να παντα να τα κλεισω μονος μου οπως συνηθως κανω,η ερωτηση μου ειναι με ποια σειρα κατα την γνωμη σας (σε καποιον που εχει ταξιδεψει σε αυτα τα μερη και γνωριζει 5 πραματα) να ξεκινησω το ταξιδι μου....δηλαδη με ποια σειρα να επισκευτω αυτα τα μερη...ακομα δεν εχω κλεισει τα αεροπορικα οποτε δεν γνωριζω την βαση μου για το μεγαλο ταξιδι αλλα λογικα πιστευω θα ειναι το λος αντζελες...
 

ira

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπερα! το ιδιο ταξιδι θελουμε να κανουμε και εμεις αλλα σεπτεμβρη! εμεις λεμε να ξεκινησουμε απο σαν φρανσισκο μετα las vegas και μετα los angeles!
 

marian23

Member
Μηνύματα
63
Likes
760
Επόμενο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΜΑΙΑΜΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΙΕΤΝΑΜ
το ίδιο σκοπευουμε να κανουμε κ εμείς 4 με 14 οκτωβρη.χαβαη και σαν φραν τα αποκλεισάμε γαιτι ειναι και κοστος μερών κ χρημάτων
 

nikolakis12

Member
Μηνύματα
148
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
κως
απιστευτο ταξιδι με σειρα πρωτα σαν φρανσισκο για 4ν,ακολουθουσε η χαβαη 6ν,συνεχεια το λας βεγκας 4ν με αυθημερον γκραν κανυον κ τελος λος αντζελες 5ν....για μας μαε τρελανε η χαβαη,μετα το λος αντζελες κ σαν φρανσισκο κ τελος το λας βεγκας....για 10 μερες επελεξε 2 αντε 3 μερη....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom