Emirates Εmirates - Δρομολόγια από Ελλάδα

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Σε διάφορες Online μηχανές αναζήτησης βγάζει όμως τιμές της εταιρείας.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αντε πες το επιτελους! Και νομιζα οτι μονο σε εμενα το εβγαζε αυτο το μηνυμα την τελευταια μια ωρα που δοκιμαζω ημερομηνιες!! :p
Ψάξ'το για Cape Town καλύτερα... βγάζει κάτι τιμές μούρλια! :)
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Ε ρε γλεντια σφαγη θα γινει πάλι .. Αλλά κ οι 11 ωρες σερι στην οικονομικη δε παλευονται :cry:
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Παντως εγω τωρα που δοκιμασα για 10-16/4 μου βγαζει με alitalia και Τουρκικες 400 ευρω πηγαινε ελα. Απλα κανει μια σταση.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.955
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Βρε παιδιά... Γιατί στο σάιτ της Emirates δε μου βγάζει πτήση Αθήνα-Νιούαρκ (το ψάχνω από 12/3 & μετά) ενώ αν βάλω Ντουμπάι-Νιούαρκ (μέσω Αθήνας) το βγάζει μια χαρά ? Δηλαδή άκυρη η χαρά ? Δε θα μπορούμε να βγάλουμε εισιτήριο για αναχώρηση από Αθήνα? o_O
Προς το παρόν οι αερομεταφορείς των ΗΑΕ δεν έχουν έγκριση για εκτέλεση πτήσεων 5ης ελευθερίας μεταξύ Ελλάδας και ΗΠΑ, και συνεπώς δεν επιτρέπεται να πουλήσουν εισιτήρια για το σκέλος Αθήνα-Newark μόνο. Μόλις λάβουν τις σχετικές εγκρίσεις, αν τις λάβουν (φήμες πάντως λένε ότι τις έχουν λάβει ήδη), θα ξεκινήσει και η πώληση εισιτηρίων.
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Προς το παρόν οι αερομεταφορείς των ΗΑΕ δεν έχουν έγκριση για εκτέλεση πτήσεων 5ης ελευθερίας μεταξύ Ελλάδας και ΗΠΑ, και συνεπώς δεν επιτρέπεται να πουλήσουν εισιτήρια για το σκέλος Αθήνα-Newark μόνο. Μόλις λάβουν τις σχετικές εγκρίσεις, αν τις λάβουν (φήμες πάντως λένε ότι τις έχουν λάβει ήδη), θα ξεκινήσει και η πώληση εισιτηρίων.
Χωρίς να έχω καμία γνώση σε τέτοια ζητήματα φαντάζομαι για να το διαφημίζουν στην ιστοσελίδα τους ή την έχουν πάρει ήδη την έγκριση ή είναι κάτι το τυπικό.
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Οι τιμές μπήκαν και στο site της εταιρίας .. 480 ευρώ βρίσκεις πολλές μέρες μέχρι το καλοκαίρι. Μια χαρά !
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Και επιπλέον τρέχει και η προσφορά με έως -15% (-10% για ναύλους προσφοράς) με αγορά εισιτηρίων με mastercard έως 16/2 για ταξίδι έως και τις 30/6.
https://fly4.emirates.com/CAB/CUGO/...9780ff404be452012ceba2ad49999a&ibe=&FlexOnly=
Δυστυχως από την προσφορά εξαιρούνται Λαρνακα, ΗΠΑ, και Guangshou (Κινα) οπως αναφερεται και στα ψιλα γραμματα κάτω κάτω http://www.travelstories.gr/community/threads/Προσφορά-emirates-mastercard.56320/
 

AndreasLooper

Member
Μηνύματα
26
Likes
15
Τρομερα νεα!! Δοκιμασα να δω για πτησεις και μου βγαζει κανονικα τιμολογηση. 482€ πηγαινε-ελα!!! :)
Μιας και μπαινει τωρα στα συστηματα κρατησεων, υπαρχει μεγαλη διαθεσιμοτητα για καλες ημερες, Πασχα κλπ!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.373
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom