Άραξος με ΜΜΜ;

chrisbd

Member
Καλά δεν ξύπνησαν τα ΚΤΕΛ της Πάτρας ακόμη ......Εδώ στο Βόλο ξύπνησαν και πρίν από κάθε αναχώρηση αεροσκάφους Ryanair έχει δρομολόγιο...Να δείτε που όταν πλησιάζει ο καιρός για την έναρξη των πτήσεων θα βάλουν δρομολόγιο...


ΥΓ κάθε μέρα να παίρνουμε 20 με 30 τηλέφωνα στο ΚΤΕΛ Πάτρας "μήπως βάλατε δρομολόγιο για Αεροδρόμιο Άραξου" η απάντηση θα είναι αρνητική μέχρι να αγανακτήσουν και να πούνε " ε ναι ρε γαμότο βάλαμε"....και τότε η απάντησή μας "αα κρίμα, θα πάω τελικά με το αμάξι μου"...:D
 

mio gps

Member
οπως εγραψε ο north και καποιος αλλος ...κτελ κατω αχαια και ταξακι...αποοσταση περιπου 15 χλμ...

μην ονειρευεστε γυναικες σμηνιτες....δεν υπαρχουν τους πατησε το τραινο...
αλλα υπαρχουν ....αντρες μονιμοι ετοιμοι για ολα.....

εβαλα για λονδινο ,μου βγαζει πολυ καλη τιμη στα 45 ευρωκομπλε αλλα η ε[πιστροφη πολυ ακριβα...για τελη ιουλιου ...

και μια πληροφορια για το μελλον...ο προαστιακος θα φτασει μεχρι την κατω αχαια...η καλυτερα τραινο με πυκνα δρομολογια θα συνδεει ψαθοπυργο με αχαια μεσω κεντρου πατρας...

αντε οποιος ερθει θα δει και τη φωλια των γερακιων της HAF...κερναμε καφεδακι tassimo:D
 

North66

Member
μην ονειρευεστε γυναικες σμηνιτες....δεν υπαρχουν τους πατησε το τραινο...
αλλα υπαρχουν ....αντρες μονιμοι ετοιμοι για ολα.....
Kαι για εμάς τους τολμηρούς που θέλουμε να πετάξουμε από Άραξο με Ryanair έχει... επαγγελματίες οπλίτισσες (ΕΠ.ΟΠ.) έτοιμες για όλα!
 

ΕΡΣΗ

Member
Τελικά βλέπω οτι οι νοτιοελλαδίτες -ιτισσες μια χαρά βολεύονται!
Καμιά πολιτική πτήση από ΣΕΔΕΣ δεν έχουμε και για μας τους βόρειους;
 

ΕΡΣΗ

Member
για σένα έχουμε αυτό

[URL="
Video) - YouTube[/URL]
Τέτοιες φούρλες κάνει η Ryan air? Παναγίτσα μου! Να ένας ακόμη λόγος για να την αποφύγουμε!
Σας το είπα, δε σας το είπα;
Προσέχετε πού ανεβαίνετε!
Ίσως εσείς οι Πατρινοί να πρεπει να ξανασκεφθείτε την εκδοχή Easy Jet και ΕΛ.ΒΕΛ...
Για το καλό του στομαχιού σας :D
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.522
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top