Αγορά compact φωτ.μηχανής

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
Δεν μου χρειάστηκε αυτά τα τρισήμισυ χρόνια που την έχω οπότε.....τι να σου πω;
πέρα από αυτό βρίσκω την TZ8 πολύ καλή επιλογή ποιά η γνώμη σου? επισης σκέφτομαι και και τις canon ixus 200is , ixus 210 kai την sx210is αυτή τη στιγμή χρησιμοποίω μια wx1 της sony αρκετά καλή..
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
για compact lumix ποια η γνώμη σας έχω ακούσει οτι έχουν καλό φακό ισχύει?
Έχω και εγώ προηγούμενο μοντέλο της lumix και πράγματι έχει πολύ καλό φακό.
Για την αντιπροσωπεία δεν ξέρω τί παίζει γιατί ευτυχώς δεν έχει χρειαστεί. :xmas_biggrin:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Εδώ και 15 μέρες περίπου (όταν πήγα Ν.Υ. δηλαδή) πήρα την Lumix DMC-LX3, φοβερή, πάρα πολύ καλή!! Δεν ξέρω πολλά πολλά, αλλά μ'αρέσει που έχει γρήγορο κλείστρο σχετικά, τέλεια χρώματα και οθόνη, όλα είναι πολύ καλά! Όταν βλέπεις τισ φωτογραφίες νιώθεις ότι είσαι πάλι εκεί!
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος..??
Σκέψου μια ολοκαίνουργια κόκκινη Lumix να πέφτει κάπου στο Λονδίνο,και κατόπιν να βγάζει φωτό ό,τι νάναι.Στην αντιπροσωπεία επιστρέφοντας,μόνο που δεν μας την αντικατέστησαν!!!!:xmas_mrgreen:
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Σκέψου μια ολοκαίνουργια κόκκινη Lumix να πέφτει κάπου στο Λονδίνο,και κατόπιν να βγάζει φωτό ό,τι νάναι.Στην αντιπροσωπεία επιστρέφοντας,μόνο που δεν μας την αντικατέστησαν!!!!:xmas_mrgreen:
:xmas_redface::xmas_redface::xmas_redface::xmas_redface::xmas_redface::xmas_redface::xmas_redface::xmas_redface::xmas_redface::xmas_redface::xmas_redface:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.331
Μηνύματα
888.500
Μέλη
38.996
Νεότερο μέλος
Fajan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom