Βέλγιο Ολλανδία Διοδια υπαρχουν?

nikosfp

Member
Μηνύματα
56
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βερολίνο-Δρέσδη
Ταξίδι-Όνειρο
Oρλάντο Φλόριδα-ΗΠΑ
Κυριες/οι καλησπερα σας.Θελω να παω οδικως Ολλανδια-Βελγιο.Οποιος εχει επισκευτει αυτες τις χωρες οδικως μπορει να μου πει αν υπαρχουν διοδια στο εθνικο τους δυκτιο?Οι γεφυρα που περνα πανω απο την βορεια θαλασσα και αλλες εχουν διοδια?Απο Αμβερσα για να παω Μπριζ περνω απο υποθαλασσια γεφυρα,σε αυτη και αλλες παρομοιες πληρωνουνε?Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.503
Likes
29.159
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Κυριες/οι καλησπερα σας.Θελω να παω οδικως Ολλανδια-Βελγιο.Οποιος εχει επισκευτει αυτες τις χωρες οδικως μπορει να μου πει αν υπαρχουν διοδια στο εθνικο τους δυκτιο?Οι γεφυρα που περνα πανω απο την βορεια θαλασσα και αλλες εχουν διοδια?Απο Αμβερσα για να παω Μπριζ περνω απο υποθαλασσια γεφυρα,σε αυτη και αλλες παρομοιες πληρωνουνε?Ευχαριστω εκ των προτερων.
Όλες οι απαντήσεις στο viamichelin.com. Αν και όπου υπάρχουν διόδια στη διαδρομή σου, σου υπολογίζει το κόστος τους. [ Δε μπορώ να βοηθήσω παραπάνω: Πανέμορφες χώρες και πόλεις διαλέγεις, αλλά έχω πάει με άλλα μέσα και όχι οδικώς ].

Προετοιμάσου για μεγάλη κίνηση στους Ολλανδικούς αυτοκινητόδρομους, πάντως.
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.043
Likes
1.639
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Δεν υπάρχουν διόδια στους αυτοκινητοδρόμους σε Βέλγιο - Ολλανδία. Για τις γέφυρες δεν γνωρίζω.
 

nikosfp

Member
Μηνύματα
56
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βερολίνο-Δρέσδη
Ταξίδι-Όνειρο
Oρλάντο Φλόριδα-ΗΠΑ
Ευχαριστω πολυ κυριοι,ναστε καλα
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.293
Μηνύματα
886.984
Μέλη
38.963
Νεότερο μέλος
panosFO

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom