Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Voyager1

Member
Μια ερώτηση και από μενα (δύο μάλλον)
1. Υπάρχει τρόπος να αποφύγουμε το συνεχη καταιγισμό κειμένων προς συλλαβισμό? (χρειάζομαι γυαλιά πλέον μετά από 15 λεπτα ψαξίματος στη σελίδα της)
2. Ξαφνικά ζητάει και διεύθυνση που πρέπει να είναι η ίδια με αυτή της πιστωτικής, με αποτέλεσμα να μη μπορώ να κάνω κράτηση (προφανώς δεν αναγνωρίζει τη μεταφορά από τα ελληνικά στα αγγλικα). Τι γίνεται με αυτό?
Έχει αρχισει και γίνεται κουραστική η ράιαν και μου φαίνεται θα λοξοδρομήσω προς την πλευρά του Τάβερ:D
Κ μένα μου ζητούσε στην τελευταία φόρμα η ραυαν διευθυνση...και έτσι επειδη δεν καταλαβαινα και με κουρασε :roll:έκλεισα με wizzair. Τι ακριβώς συμπληρωσες τελικά σε κείνο το πεδίο;
(καλες χρυσες οι λοου κοστ, αλλα μου χουν βγαλει την ψυχη!)
 

Borealis

Member
Κ μένα μου ζητούσε στην τελευταία φόρμα η ραυαν διευθυνση...και έτσι επειδη δεν καταλαβαινα και με κουρασε :roll:έκλεισα με wizzair. Τι ακριβώς συμπληρωσες τελικά σε κείνο το πεδίο;
(καλες χρυσες οι λοου κοστ, αλλα μου χουν βγαλει την ψυχη!)
Δοκίμασα κάθε δυνατή διεύθυνση που μπορούσα να έχω όταν έβγαλα την κάρτα (του σπιτιού που νοίκιαζα, που μένω τώρα, της δουλειάς μου, του πατρικού μου, μέχρι και την διεύθυνση πρώην σχέσης έβαλα) και τελικά κάποια ταίριαξε!
όντως δεν ξέρεις τι θα βγάλει κάθε φορά, η ήζυτζετ με εκδικείται που την απατώ τελευταία.
 

marianino

Member
να κάνω και εγώ μια χαζή ερώτηση? στην χειραποσκευή δεν βάζετε και τα είδη όπως σαμπουάν κλπ?? αυτά επιτρέπονται?
 

EIRHNH2

Member
Καλη λυση ειναι να κρατατε δειγματα απο περιοδικα κ.α. τετοια, ωστε να μην πιανουν χωρο τα σαμπουαν και τα αφρολουτρα! Επισης το ιδιο ισχυει και για κρεμες κτλ
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.522
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top