Μαρόκο Καζαμπλανκα τον χειμωνα?

taver

Member
Μηνύματα
12.493
Likes
29.080
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
οχι ρε παιδια ειναι απλο γιατι και εγω βλεπω οτι βολευει απο θεσσαλονικη για μιλανο βγαζει φτηνεσ πτησεισ και μετα με μια ωρα και καθυστερηση βγαζει για πολλεσ αλλεσ πολεισ πχ βουκουρεστι,μαδριτη,ρωμη και ολα αυτα με 100 ευρω με επιστροφη οπωσ και γενικα απο μαλπενσα δινει πολλουσ προοσρισμουσ αρκει να προλαβεισ !
Δεν κατάλαβα τίποτα... Πουλάνε πτήσεις με γνωστό από πριν ότι θα έχουν μια ώρα καθυστέρηση?
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
Δεν κατάλαβα τίποτα... Πουλάνε πτήσεις με γνωστό από πριν ότι θα έχουν μια ώρα καθυστέρηση?
οχι φιλε ,ου απλα πασ κανονικα μαλπενσα και μετα περνεισ το αεροπλανακι και πασ οπου αλλου εχεισ κλεισει ! δεν βαζει οπωσ οι αλλεσ εταιριεσ ανταποκριση απλα το κανεισ μονο σου
 

taver

Member
Μηνύματα
12.493
Likes
29.080
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
οχι φιλε ,ου απλα πασ κανονικα μαλπενσα και μετα περνεισ το αεροπλανακι και πασ οπου αλλου εχεισ κλεισει ! δεν βαζει οπωσ οι αλλεσ εταιριεσ ανταποκριση απλα το κανεισ μονο σου
Στην Ελληνική γλώσσα, το 'σ' στο τέλος των λέξεων γράφεται με το χαρακτήρα "ς". Επίσης, η Ελληνική γλώωσα έχει και τόνους. Και έχει επίσης γραμματική και συντακτικό, αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα...

Τώρα για τις διαδοχικές πτήσεις με easyjet, πραγματικά πιστεύεις ότι μου λες κάτι που δεν ξέρω?
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
να σου πω κατι φιλε μου !!! δε με αρεσε καθολου ο τροποσ που με απαντησεσ μην κατι παραπανω (απλα ξερω δεν ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΝ !!! δεν κανουμε επειδηξει γραμματικησ,συντακτικου η οπωσ αλλιωσ λεγεται !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.237
Μηνύματα
884.537
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom