Καλησπερα σε ολους τους travel passionate

pstrougaris@yahoo

New Member
Μηνύματα
3
Likes
7
Καλησπερα σε ολη την παρεα, εχοντας διαβασει αρκετες αναρτησεις του forum αποφασισα πλεον να συμμετεχω και σαν μελος
Τρελαινομαι για ταξιδια και παντα το μυαλο μου ειναι στο επομενο οποτε θα χαρω πολυ να μοιραστω μαζι σας εμπειριες και προτασεις
Το επομενο ταξιδι μου ειναι στην Μαλτα στις 29/6 για 5 ημερες μαζι με την γυναικα μου (θα μεινουμε στην Σλιεμα) και θα χαρω πολυ να ακουσω προτασεις και συμβουλες για τα παρακατω:
Μετακινηση -μου ειπαν οτι συμφερει πολυ το bolt σε σχεση με ενοικιαση αυτοκινητου και ειναι και πιο ευχρηστο
Γκοτζο - σκεφτομαι την εκδρομη με το καραβακι , αξιζει τα 35-40€ το ατομο που βλεπω οτι κοστιζει;

Ευχαριστω όλη την παρεα
Καλα και πολλα ταξιδια να εχουμε
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.528
Likes
7.819
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Καλως ηλθες και καλα να περασεις στο ταξιδι σου....
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.108
Καλωσορισες και με το καλο το ταξιδι σου! Καλυτερα να θεσεις τα ερωτηματα σου σε καποιο θεμα σχετικο με την Μαλτα γιατι εδω ισως «παραπεσουν».
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.110
Likes
24.109
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπερα σε ολη την παρεα, εχοντας διαβασει αρκετες αναρτησεις του forum αποφασισα πλεον να συμμετεχω και σαν μελος
Τρελαινομαι για ταξιδια και παντα το μυαλο μου ειναι στο επομενο οποτε θα χαρω πολυ να μοιραστω μαζι σας εμπειριες και προτασεις
Το επομενο ταξιδι μου ειναι στην Μαλτα στις 29/6 για 5 ημερες μαζι με την γυναικα μου (θα μεινουμε στην Σλιεμα) και θα χαρω πολυ να ακουσω προτασεις και συμβουλες για τα παρακατω:
Μετακινηση -μου ειπαν οτι συμφερει πολυ το bolt σε σχεση με ενοικιαση αυτοκινητου και ειναι και πιο ευχρηστο
Γκοτζο - σκεφτομαι την εκδρομη με το καραβακι , αξιζει τα 35-40€ το ατομο που βλεπω οτι κοστιζει;

Ευχαριστω όλη την παρεα
Καλα και πολλα ταξιδια να εχουμε
:welcome:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.397
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom