Καλώς σας Βρήκα!

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.888
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Αγαπητοί φίλοι συνταξιδιώτες καλώς σας βρήκα! Σήμερα γνώρισα την παρέα σας και πολύ μου άρεσε. Το όνομά μου είναι Δήμος και ΛΑΤΡΕΥΩ τα ταξίδια. Μπορώ να πω ότι μετά την οικογένειά μου είναι η πρώτη μου προτεραιότητα. Την πρωτοχρονιά που μας πέρασε πήγα για 6 ημέρες στην Τυνησία και πολύ μου άρεσε. Είναι η μονάδική χώρα εκτός Ευρώπης που έχω ταξιδέψει. Έχω κάνει καμμιά εικοσαριά ταξίδια στην Ευρώπη μόνος, με παρέα ή με οργανωμένο γκρούπ. Όλα πολύ καλά το καθένα με τις δικές του μοναδικές εικόνες που μου έδωσαν αντίστοιχα μοναδικές εμπειρίες. Από τα καλύτερα τα δύο ταξίδια που έκανα στη νότια Πολωνία. Ανεπανάληπτη χώρα, ανεπανάληπτοι άνθρωποι. Έχω πια πολλούς φίλους εκεί. Αρκετά όμως με τη φλυαρία μου. Εύχομαι σ'όλους καλά και πολλά ταξίδια και να συναντιόμαστε ταχτικά σ'αυτήν εδώ την παρέα. Γεια χαρά!
Δήμος
Νέο Ηράκλειο Αττικής

Στο παρακάτω link θα δείτε μερικές απόψεις μου και φωτογραφίες από κάποια από τα ταξίδια μου
http://www.fotoartmagazine.gr/travel/index.htm
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.979
Likes
9.432
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2: Δημο!
Ωραια ξεκινησεs με Τυνησια εκτοs Ευρωπηs , σου ευχομαι και πιο μακρια ακομα να φτασειs!
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome2:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.888
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα!!!!! Νάσται όλοι καλά!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου Δήμο και καλώς ήρθες - και δημόσια πλέον. :)

Θέλω πάρα πολύ να κάνω ένα ταξίδι στην Πολωνία κάποια στιγμή, θα ήθελα αν βρεις χρόνο να μας γράψεις τις προσωπικές σου εμπειρίες από αυτό το ταξίδι σε αντίστοιχο θέμα. :)

Και πάλι ένα θερμό :welcome2:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.298
Μέλη
38.970
Νεότερο μέλος
genik

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom