Κουπόνι 40 ευρώ για πτήση απο Booking

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Mου ηρθε πριν λιγο στο μειλ κουπονι 40 ευρω για πτηση με περιορισμο ημερομηνιων μεσα στον Δεκεμβρη.
Το εκαψα αμεσα σε πτηση για 24ωρο ταξιδι λογω ελαχιστου ελευθερου χρονου.
Οι πτησεις στο ψαχτηρι της Booking ειναι ακριβοτερες απο αλλα ψαχτηρια, αλλα ενα 24 ωρο ταξιδακι στο Μιλανο με 11,90 ευρω πηγαινε ελα δεν χαλασε κανεναν.
Για ψαχτειτε αν το πηρατε.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ρε συ χθες μου ήρθαν 4 τέτοια και μένα!!! Ήμουν σε φάση που έκλεινα καταλύματα για επερχόμενο ταξίδι, δεν ξέρω αν είχε να κάνει με αυτό. Φαντάζομαι ναι, γιατί όσο έκλεινα τόσο λάμβανα και κουπόνια.
Έχω χάσει επαφή με τις επιβραβεύσεις της Booking και δεν έχω ιδέα (δεν ήξερα καν ότι κλείνεις πλέον και πτήσεις από κει).

Αλλά άρχισα να ψάχνομαι ήδη πώς μπορώ να τα χρησιμοποιήσω:lol:

Έχει κανείς ιδέα πώς ακριβώς προκυπτουν τελικά;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Ρε συ χθες μου ήρθαν 4 τέτοια και μένα!!! Ήμουν σε φάση που έκλεινα καταλύματα για επερχόμενο ταξίδι, δεν ξέρω αν είχε να κάνει με αυτό. Φαντάζομαι ναι, γιατί όσο έκλεινα τόσο λάμβανα και κουπόνια.
Έχω χάσει επαφή με τις επιβραβεύσεις της Booking και δεν έχω ιδέα (δεν ήξερα καν ότι κλείνεις πλέον και πτήσεις από κει).

Αλλά άρχισα να ψάχνομαι ήδη πώς μπορώ να τα χρησιμοποιήσω:lol:

Έχει κανείς ιδέα πώς ακριβώς προκυπτουν τελικά;
2 ωρες πριν ειχα κλεισει διαμονη για Ιταλια εκειν το σαββατοκυριακο.
Αυτο ειναι.
Παιδια, κλειστε διαμονη πρωτα. Αν ακυρωθει, ακυρωνεται η πτηση. Στην εφαρμογη στο manage της διαμονης φαινεται συνδεδεμενη η πτηση και ο ορος οτι η ακυρωση διαμονης ακυρωνει την πτηση.
 
Last edited:

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Για κάτσε να πάω να κλείσω και τίποτε άλλο τότε, μπας και μου ρθει κι άλλο κουπονακι για νεες ημερομηνιες:haha:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Εχει χρησιμποιησει κανεις αλλος το κουπόνι; Ακύρωσα το δωματιο γιατι το ταξιδι ισως και να μη γινει, αλλα η πτηση ειναι ακομη ενεργη και μπορω να κανω διαχειριση απο τη σελιδα της αεροπορικης.
Δηλαδη υπαρχει περιπτωση να μην ακυρωθει και να μεινει με 12 ευρω;
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.095
Likes
23.935
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Κωδικός για έκπτωση στη Booking.
Ας το χρησιμοποιήσει όποιος θέλει.


Τελευταία ευκαιρία να χρησιμοποιήσετε τον κωδικό προσφοράς 10%​
Λήγει: 16 Φεβρουαρίου 2024​

Ο κωδικός προσφοράς σας για 10% επιστροφή:​
MRP187CE2V​
 

paskalis

Member
Μηνύματα
87
Likes
233
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΑΙΛΑΝΔΗ
Ο κωδικός χρησιμοποιήθηκε ήδη από χρήστη. Εχει κανείς άλλος κωδικό προσφοράς που δεν θα χρησιμοποιήσει;
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Κωδικός για έκπτωση στη Booking.
Ας το χρησιμοποιήσει όποιος θέλει.
Ευχαριστώ πολύ, αν και το έβγαζε άκυρο και νόμιζα πως είχε χρησιμοποιηθεί, σε τρίτη προσπάθεια αργότερα το πήρε! Πάντως δεν μου έχει στείλει ποτέ η booking.com τον οποιοδήποτε εκπτωτικό κωδικό στα 13 χρόνια που την χρησιμοποιώ....
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.095
Likes
23.935
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Πάντως δεν μου έχει στείλει ποτέ η booking.com τον οποιοδήποτε εκπτωτικό κωδικό στα 13 χρόνια που την χρησιμοποιώ....
Κι εμένα πρώτη φορά μου έστειλαν.
Καλά να περάσεις στο ταξίδι σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom