Τουρκία Κωνσταντινούπολη-απορίες

XRISTOS71

Member
Ευχαριστώ παιδιά για τις πληροφορίες σας αλλά προτιμώ το λεωφορείο από Αθήνα,για'υτό αν ξέρετε πέιτε μου από που πραγματοποιούνται δρομολόγια από Αθήνα.
Και αν δεν πάνε απο Αθήνα τι θέλεις να σου πούμε ????
 

jimp

Member
Κοιτα και τις προσφορες που εβγαλε η ολυμπιακη.
Βρισκεις με 98 ευρω πηγαινε-ελα.

Πολυ καλη τιμη.Και με ελαχιστη ταλαιπωρια.Ειδικα σε σχεση με το λεωφορειο απο αθηνα.
 

paefstra

Member
Κοιτα και τις προσφορες που εβγαλε η ολυμπιακη.
Βρισκεις με 98 ευρω πηγαινε-ελα.

Πολυ καλη τιμη.Και με ελαχιστη ταλαιπωρια.Ειδικα σε σχεση με το λεωφορειο απο αθηνα.
Πριν λίγο έκλεισα το αεροπορικά της Αegean με εξαργύρωση πόντων bonus Κων/πολη- Αθήνα πληρώνοντας μόνο φόρους 15 ευρώ! Είναι μια ιδέα για πάμφθηνη εναλλακτική μετακίνησης, αν έχεις κάρτα Bonus.
 

Bahari

Member
Πήγα με το metro turizm, αλλά από Θεσσαλονίκη. Από Αθήνα δε νομίζω ότι αξίζει τον κόπο. Κάνει 14 ώρες και το εισιτήριο κοστίζει 110 ευρώ. Σίγουρα μπορείς να βρεις κάποιο αεροπορικό κοντά σε αυτήν την τιμή και χωρίς να ταλαιπωρηθείς τόσο πολύ.

Ευχαριστώ παιδιά για τις πληροφορίες σας αλλά προτιμώ το λεωφορείο από Αθήνα,για'υτό αν ξέρετε πέιτε μου από που πραγματοποιούνται δρομολόγια από Αθήνα.
Το λινκ που σου έδωσα το άνοιξες;:roll: Αν το άνοιγες, θα διαπίστωνες ότι στη σελίδα του γραφείου που κάνει τη διαδρομή Αθήνα-Κωνσταντινούπολη υπάρχει τηλέφωνο και email όπου μπορείς να επικοινωνήσεις και να ρωτήσεις ό,τι θέλεις.:)
 

damasta

Member
αν τελικα κανεις το ταξιδι αυτο απο Αθηνα με τα λεωφορεια της metro tourism ενημερωσε μας. εχω ακουσει οτι το χρησιμοποιουν εμποροι για αγορες χονδρικης στη γειτονα χωρα χωρις να εχουν διανυκτερευση εκει λογω των ωρων αναχωρισεων και αφιξεων.αλλα εχω αποριες σχετικα με το ταξιδι το ιδιο.
 

ancona

Member
Που λέτε πήγα σήμερα στον σταθμό Πελοπονήσσου και είδα ότι έχει για Τουρκία-Ρουμανία-Πολωνία και Αλβανία αλλά δεν θυμάμαι το όνομα του πρακτορείου,θα ξαναπάω να δω πάλι αύριο.
 

Bahari

Member
Που λέτε πήγα σήμερα στον σταθμό Πελοπονήσσου και είδα ότι έχει για Τουρκία-Ρουμανία-Πολωνία και Αλβανία αλλά δεν θυμάμαι το όνομα του πρακτορείου,θα ξαναπάω να δω πάλι αύριο.
Εννοείς το σιδηροδρομικό σταθμό Πελοποννήσου; :shock: Αυτός δεν είναι κλειστός εδώ και κάτι χρόνια;:roll:
 

babaduma

Member
Που λέτε πήγα σήμερα στον σταθμό Πελοπονήσσου και είδα ότι έχει για Τουρκία-Ρουμανία-Πολωνία και Αλβανία αλλά δεν θυμάμαι το όνομα του πρακτορείου,θα ξαναπάω να δω πάλι αύριο.
Χμμμ... Σιδ/κώς για Πάτρα, καράβι για Ιταλία, σιδ/κώς για Βενετία κι από 'κει σιδ/κώς για Βελιγράδι, Σόφια, Αδριανούπολη, Κων/πολη.

Not bad, θα ξαναδείς και τη Βόρεια Ιταλία! :cool:
 

XRISTOS71

Member
:clap:
Χμμμ... Σιδ/κώς για Πάτρα, καράβι για Ιταλία, σιδ/κώς για Βενετία κι από 'κει σιδ/κώς για Βελιγράδι, Σόφια, Αδριανούπολη, Κων/πολη.

Not bad, θα ξαναδείς και τη Βόρεια Ιταλία! :cool:
Μόνο που μιλάει για πρακτορείο στην γυρω περιοχή και οχι για τον σταθμό του τρένου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.520
Μέλη
38.942
Νεότερο μέλος
evrhdhkh

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top