Νέο μέλος από Δράμα!!!

kalpas

Member
Καλησπέρα σας!!!Με λένε Κώστα,είμαι από Δράμα,είμαι 29 ετών και σχεδιάζω ταξίδι τον Σεπτέμβριο στο Μόναχο !!!! Οπότε θα σας ζαλίσω λιγο με τις ερωτήσεις μου !!! Καλός σας βρήκα!!!!
 
Καλησπέρα σας!!!Με λένε Κώστα,είμαι από Δράμα,είμαι 29 ετών και σχεδιάζω ταξίδι τον Σεπτέμβριο στο Μόναχο !!!! Οπότε θα σας ζαλίσω λιγο με τις ερωτήσεις μου !!! Καλός σας βρήκα!!!!
ω καλώς τον!!αυξανόμαστε οι βορειοελλαδίτες:clap:καλό καλοκαίρι να σου ευχηθώ,καλό προγραμματισμό για το ταξίδι σου στο Μόναχο,δέν έχω πάει,μόνο περαστική απο το αεροδρόμιο του προς άλλους προορισμούς:haha:
 

mfish

Member
καλως ηρθες! για το μοναχο εγω δε ξερω να βοηθησω αλλα υπαρχουν πολλοι πολυταξιδευμενοι εδω περα που θα σε βοηθησουν με χαρα....καλα ταξιδια να χεις!
 

nikosfan

Member
Καλησπέρα σας!!!Με λένε Κώστα,είμαι από Δράμα,είμαι 29 ετών και σχεδιάζω ταξίδι τον Σεπτέμβριο στο Μόναχο !!!! Οπότε θα σας ζαλίσω λιγο με τις ερωτήσεις μου !!! Καλός σας βρήκα!!!!



καλώς όρισες Κώστα, εύκολος ο προορισμός σου, θα βρεις στο φόρουμ αρκετούς για να σε πληροφορήσουν. Καλοτάξιδος
 

axinos

Member
Προτεινω να πεταχτεις μεχρι την Καβαλα, να σε κατατοπισει ο Leftrisb, που εχει και φιλους εκει! Καλως ηρθες στην παρεα μας!
 

varioAthens

Member
Καλωσόρισες kalpas!!! :)
Μην ανησυχείς! Είναι πολλοί οι Γερμανόφιλοι εδώ με μεγάλη προθυμία να τους ζαλίσεις με ερωτήσεις περί Μονάχου!
 
Καλωσόρισες Κώστα! Κάλα ταξίδια να κάνεις και καλό κόλλημα με το Forum!!!
Μόναχο δεν έχω παέι, έχω όμως έρθει στην Δράμα (για 1 δυστηχώς μονο μέρα) και μου έχει μείνει αξέχαστη!!!
Καλό καλοκαίρι και απο μένα...
 

dik-7

Member
Καλώς ήρθες και από μένα. Περιμένουμε τις ερωτήσεις σου για Μόναχο. Πήγα περσι το καλοκαίρι και μου άρεσε πολύ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.520
Μέλη
38.942
Νεότερο μέλος
evrhdhkh

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top