Πολωνία Πολωνία πρόγραμμα

GeorgeI

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Κάτι τέτοιο;
Τα έχω δει μόνο από έξω...
★★★ Quality Silesian Hotel, Κατοβίτσε, Πολωνία

★★★ Best Western Hotel Mariacki Katowice, Κατοβίτσε, Πολωνία

Αλλά και από την άλλη ίσως σας συμφέρει για να ενοικιάσετε με airbnb ?
Ευχαριστώ είναι πολύ καλά ξενοδοχεία και πιο οικονομικά! Ψάχνωντας βρήκα και αυτό σε οικνομική λύση: HARBOR APARTMENTS - Zabrska ( 5 Zabrska, 40-083 Κατοβίτσε) Φαίνεται καλό, οικονομική και στο κέντρο! Αν έχεις κάποια άποψη να μας πεις.
Για την Κρακοβία που θα μας σύστηνες για διαμονή;
 

domino

Member
Μηνύματα
303
Likes
283
Θα το ξανά πω , βάρα! και ξανά βάρα με ερωτήσεις! Μη μασίσεις λεπτό ,θα προσπαθήσω να απαντήσω σε όλα.
Έχεις αποψη;

Guido Mine and Coal Mining Museum
Gliwice Radio Tower
Moszna Castle
Energylandia
Sky Bridge 721 - Dolní Morava
Pustynia Błędowska


Ευχαριστώ
 

L33T

Member
Μηνύματα
59
Likes
98
Επόμενο Ταξίδι
μακάρι "Japan"
Ταξίδι-Όνειρο
σίγουρα "Japan"
Ευχαριστώ είναι πολύ καλά ξενοδοχεία και πιο οικονομικά! Ψάχνωντας βρήκα και αυτό σε οικνομική λύση: HARBOR APARTMENTS - Zabrska ( 5 Zabrska, 40-083 Κατοβίτσε) Φαίνεται καλό, οικονομική και στο κέντρο! Αν έχεις κάποια άποψη να μας πεις.
Για την Κρακοβία που θα μας σύστηνες για διαμονή;
Αν σας ενδιαφέρει flat χωρίς πρωινά κτλ. τότε ναι ,δεν το συζητάμε έχει άπειρα τέτοια.
Δεν έχω όμως άποψη ,δεν τα έχω καν ακουστά.
Αλλά στην τελική βλέπετε αξιολογήσεις είναι μια χαρά :)
 

L33T

Member
Μηνύματα
59
Likes
98
Επόμενο Ταξίδι
μακάρι "Japan"
Ταξίδι-Όνειρο
σίγουρα "Japan"
Έχεις αποψη;

Guido Mine and Coal Mining Museum
Gliwice Radio Tower
Moszna Castle
Energylandia
Sky Bridge 721 - Dolní Morava
Pustynia Błędowska


Ευχαριστώ
Ναι, με τα όλα .
Όχι, θα το έλεγα κλαίν μαίν ,θα βγείς εκτός και θα χάσεις χρόνο ,εκτός και αν έχεις αρκετό
Το κάστρο αυτό δεν έχω ιδέα καν που είναι, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη
Θα πήγαινα φέτος αλλά έκλεισα για Ελλάδα, αν έχεις αμάξι ξεκάθαρα πας με κλειστά μάτια.
Γέφυρα ακουστά αλλά δεν έχω άποψη
Αμμόλοφοι ήταν και αυτοί στο πρόγραμμα κάποια στιγμή.

Δεν σε βοήθησα πολύ καθότι δεν έχω πάει στα περισσότερα. Μόνο μερική άποψη από ότι έχω ακούσει...
 

GeorgeI

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Αν σας ενδιαφέρει flat χωρίς πρωινά κτλ. τότε ναι ,δεν το συζητάμε έχει άπειρα τέτοια.
Δεν έχω όμως άποψη ,δεν τα έχω καν ακουστά.
Αλλά στην τελική βλέπετε αξιολογήσεις είναι μια χαρά :)
Ευχαριστώ!
Να σε ρωτήσω αν έχεις άποψη για το πρόγραμμα μας! Θα είμαστε συνολικά 7 βράδια Πολωνία και σκεφτόμαστε διάφορα σενάρια για να μείνουμε:
α) να μείνουμε 1 βράδυ Κατοβίτσε (λόγω του ότι φτάνουμε στις 1πμ), 2 βράδια Κρακοβία και 4 βράδια Βαρσοβία
β) να μείνουμε 2 βράδια Κατοβίτσε, 2 βράδια Κρακοβία και 3 βράδια Βαρσοβία
γ) να μείνουμε 1 βράδι Κρακοβία, 3 βράδια Κρακοβία και 3 βράδια Βαρσοβία.
Ποιο σενάριο θα πρότεινες; 😊😊
 

L33T

Member
Μηνύματα
59
Likes
98
Επόμενο Ταξίδι
μακάρι "Japan"
Ταξίδι-Όνειρο
σίγουρα "Japan"
Ευχαριστώ!
Να σε ρωτήσω αν έχεις άποψη για το πρόγραμμα μας! Θα είμαστε συνολικά 7 βράδια Πολωνία και σκεφτόμαστε διάφορα σενάρια για να μείνουμε:
α) να μείνουμε 1 βράδυ Κατοβίτσε (λόγω του ότι φτάνουμε στις 1πμ), 2 βράδια Κρακοβία και 4 βράδια Βαρσοβία
β) να μείνουμε 2 βράδια Κατοβίτσε, 2 βράδια Κρακοβία και 3 βράδια Βαρσοβία
γ) να μείνουμε 1 βράδι Κρακοβία, 3 βράδια Κρακοβία και 3 βράδια Βαρσοβία.
Ποιο σενάριο θα πρότεινες; 😊😊
αν σας παίρνει η όρεξη και η υπομονή Poznan ή καλύτερα Gdansk ,ναι θα είστε όλη μέρα στο δρόμο το κατανοώ αλλά είναι κρίμα να μη πάτε ,ενώ "έχετε ημέρες".
Θα έκοβα από Warsaw,γιατί πραγματικά θα δείτε απλά μια μεγαλούπολη ... γνώμη μου πάντα.
Κατοβίτσε και Κρακοβία μια χαρά.Αλλά αν μπορείτε να πιέσετε στο πρόγραμμα ένα από τα 2 μέρη που είπα ακόμα καλύτερα. Είδικα Gdansk.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Βρότσλαβ και Ποζναν ειναι πολυ ωραιες πολεις ...Αν σας χωρεσουν στο προγραμμα...
 

GeorgeI

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
αν σας παίρνει η όρεξη και η υπομονή Poznan ή καλύτερα Gdansk ,ναι θα είστε όλη μέρα στο δρόμο το κατανοώ αλλά είναι κρίμα να μη πάτε ,ενώ "έχετε ημέρες".
Θα έκοβα από Warsaw,γιατί πραγματικά θα δείτε απλά μια μεγαλούπολη ... γνώμη μου πάντα.
Κατοβίτσε και Κρακοβία μια χαρά.Αλλά αν μπορείτε να πιέσετε στο πρόγραμμα ένα από τα 2 μέρη που είπα ακόμα καλύτερα. Είδικα Gdansk.
Με αυτά που λες θα πρέπει να ενοικιάσουμε αμάξι εκεί για να πάμε σε αυτά που εισηγεσαι!
Τι παίζει με το οδήγημα στην Πολωνία; Θα το σύστηνες ή καλύτερα να πηγαίνουμε με λεωφορεία και τρένα;
 

L33T

Member
Μηνύματα
59
Likes
98
Επόμενο Ταξίδι
μακάρι "Japan"
Ταξίδι-Όνειρο
σίγουρα "Japan"
Με αυτά που λες θα πρέπει να ενοικιάσουμε αμάξι εκεί για να πάμε σε αυτά που εισηγεσαι!
Τι παίζει με το οδήγημα στην Πολωνία; Θα το σύστηνες ή καλύτερα να πηγαίνουμε με λεωφορεία και τρένα;
Οδήγηση Πολωνία ; Ξεκάθαρα , μεγάλο ΝΑΙ. Αν μπορείτε να το παλέψετε οικονομικά κτλ. το αμάξι σας δίνει άλλη ελευθερία, όπως και να το δεις.
Καμία σχέση με την Ελλάδα...
 

L33T

Member
Μηνύματα
59
Likes
98
Επόμενο Ταξίδι
μακάρι "Japan"
Ταξίδι-Όνειρο
σίγουρα "Japan"
Βρότσλαβ και Ποζναν ειναι πολυ ωραιες πολεις ...Αν σας χωρεσουν στο προγραμμα...
Για το Wroclaw ... mehhhh δεν θα έλεγα ότι είναι κάτι τρελό.

Poznan
Gdansk
Krakow
Lodz
(λίγο Katowice)

Είναι οι πόλεις που αξίζεις να επισκεφτείς ,ανεξάρτητα τα δάση κτλ .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom