Μεξικό MEXICO...ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...ΝΕΦΡΟ ΒΑΖΩ ΕΓΩ!!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
22
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΕΧΙCO
Ταξίδι-Όνειρο
NEW YORK
Κρίμα, πάντως, θα ήσασταν πολύ δυνατή ομάδα. Η αλήθεια είναι ότι το ΝΕ-ΡΟ είναι πολύ ψαγμένο, μια πρώτη εισαγωγή στον Ηράκλειτο. Πώς το σκεφτήκατε;
το ΝΕ απο το ΝΕος και το ΡΟ απο το ΡΩμιός , μη κοιτας εσυ που ξες οτι γραφεται με ωμέγα , αυτοι ουτε καν... θελω να τονισω με αυτην την λεξη οτι ναι κυριοι , εμεις ειμαστε οι νεοι ελληνες που ακουτε στα καναλια σας, να εγω ειμαι ενα σαφες δειγμα ελληνα νεου αντρα , τις φιλες μου μην τις κοιτας , δεν λεν και κατι...δεν βρισκαν γκομενο και τις πηρα μαζι...λατινοι εραστες και τετοια...σε ικανοποιησα???
 
Μηνύματα
22
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΕΧΙCO
Ταξίδι-Όνειρο
NEW YORK
Ωμη πραγματικοτητα.
τι να κανουμε κυρια picolo , αυτη ειναι η ωμη πραγματικοτητα....ευχομαι εσυ να ζεις στην ψητη πραγματικοτητα...εκει που ελληνας ανηρ ειναι ιδεα και οχι υλη , ειναι πνευμα και οχι εξυπνακιας, ειναι σπαρτιατης και οχι αθηναιος... κατσε ...το κοβω , δεν θελω να δεις την ψητη μου πραγματικοτητα και γοητευτεις μαζι μου!!!
 
Μηνύματα
22
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΕΧΙCO
Ταξίδι-Όνειρο
NEW YORK
ρε παιδια , θυμαμαι ειχα γυρω στους τριαντα φιλους στο travelstories , τωρα μια...τι εγινε ρε, μισο λεπτο να δω στο facebook ti paizei...λετε να με αυτονομησαν... μισι λεπτο μεινετε συντονισμενοι!!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
να σε πω ρε τριπακια , τριπακιας απο το εκδρομακιας φανταζομαι , δεν πιστευω να περνεις τιποτα κουμπια απο αυτα που θυμιζουν πανεπιστημιο του λονδινου??? ακουσε πως εχει περνω στην british kai στην kai mε λεν η πρωτη 960 και η δευτερη 836 Ε , λες απο πρακτορειο να τα βρουμε φθηνοτερα? charter paizei apo ellas? καλοκαιρι που παμε λες να μας φαει η βροχη? που ειχες παει? στο σιτι?αξιζει για κανενα 10ημερο, το citi?και βασικα αν αξιζει την χαμαλικα σαν χωρα!:clap::shock::haha::bleh::D:cool:
Περνω τα κουμπια στις κουμποτρυπες (εξου το tripakias) του πανεπιστημιου του Λονδινου. Την πολη την πετυχες παντως.

Charter φυσικα και παιζει απο Ελλαδα γιατι ειναι γνωστο πως απο Μεξικο δεχομαστε μαζικο τουρισμο αλλα και οι Ελληνες που τους χανεις που τους βρισκεις στο Κανκουν για κουμ καν ειναι.

Στο city 10 μερες μου μοιαζουν πολλες αλλα οχι πως δεν εχετε πραγματα να κανετε. Αλλωστε μια μερα να ασχολεισαι με τον καθε συνταξιδιωτη γεμισαν οι δυο βδομαδες. Και στο σπιτι να καθοσασταν που λενε.

Εμεις πηγαμε οπου θες και City και Puebla και Oaxaka και San Cristobal και Cancun κι οπου θες. Αμα γυρισω Ελλαδα θα σου στειλω περισσοτερες λεπτομερειες. Τωρα μονο συγκεκριμενες ερωτησεις γιατι ενα μυαλο δεν τα θυμαμαι απ' εξω.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.402
Μέλη
38.937
Νεότερο μέλος
kyzas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom