Τσεχική Δημοκρατία Πτησεις για Πραγα

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
538
Likes
2.750
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Γεια σας παιδια! Θελω να ξαναπαω ,μαζι με την κοπελα μου, Τσεχια τον Απριλη (μαλλον μετα το Πασχα) και σκεφτομαι να το συνδιασω με Βελγιο η Ελβετια η Ολλανδια. Επισης ενα ονειρο μου ειναι να παω Ισλανδια (θα δειξει εαν θα παω φετος).Το προβλημα ειναι οτι οι πτησεις για Πραγα-Αθηνα ειναι ακριβουτσικες. Γιατι αραγε η Ολυμπιακη δεν παει; Εχετε καποια προταση; Ευχαριστω και παλι!
 

GOLDIE

Member
Μηνύματα
26
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο - Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο κόσμος
Έχεις σκεφτεί να συνδιάσεις την Πράγα με Βιέννη που είναι πανέμορφη? Μπορείς να πας στη Βιέννη με αεροπλάνο (πάει και η olympic και η aegean) και από εκεί με τρένο Πράγα (κάνει πάνω κάτω 5 ώρες). Δεν έχω κάνει αυτή τη διαδρομή αλλά είναι στα άμεσα σχέδιά μου. Ίσως κάποιος άλλος έχει κάτι καλύτερο να προτείνει.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Τι σχόλιο μπορεί να κάνει κάποιος μπροστά σε ένα τόσο εμπνευσμένο θέμα...

Ο νέος μας θέλει να συνδιάσει την μεγαλοπρέπεια της Τσεχίας με τον ρομαντισμό της Ολλανδίας, την γλυκιά σοβαρότητα της Ελβετίας και το μυστηριώδες Βέλγιο... μοιράζετε μαζί μας τα όνειρά του... θέλει να ζήσει τον μύθο του στους παγετώνες και τα γκέιζερ της Ισλανδίας... τα προβλήματα όμως ορθώνονται απειλητικά... οι πτήσεις προς Πράγα είναι ακριβούτσικες... και τα ερωτήματα παραμένουν αναπάντητα... γιατί άραγε η Ολυμπιακή δεν πάει στην όμορφη Πράγα? Κάντε τις προτάσεις σας φίλοι μου και χαρίστε στον νέο μας την ευτυχία...

Από που να αρχίσεις Θεέ μου και που να τελειώσεις...
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
538
Likes
2.750
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
...Την Βιεννη την ειδα περυσι! Θα ηθελα κατι το διαφορετικο. Ευχαριστω πολυ παντως. Προσπαθω να πηγαινω οποτε μπορω (με χαμηλο budget) διακοπες και παντα χωρις γκρουπ. Ευχαριστω!
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
538
Likes
2.750
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Μολις βρηκα την wizzair η οποια με καταπληκτικες τιμες παει σε διαφορα μερη.Ισως το συνδιασω καπως...
 

AndyG

Member
Μηνύματα
78
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία-Αυστρία...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες..!!!
Ξέρει κανείς εκτός από Aegean ποια άλλη εταιρεία πραγματοποιεί πτήσεις για Πράγα (ελπίζω οικονομική);
 

AndyG

Member
Μηνύματα
78
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία-Αυστρία...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες..!!!
Επομένως ψάχνω μόνο Aegean... Λέμε να πάμε 18/12-22/12! Ελπίζω να βγάλει καμιά προσφορά :)
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Με την ελπιδα θα μεινεις... προσφορα μεσα στις γιορτες δεν εχει καρντια μου...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.430
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom