2018 Που πάμε;

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
464
Likes
1.771
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Επίκειται ένα διήμερο στη Σόφια εντός της επόμενης εβδομάδας και μόλις κλείστηκε και ένα 5ήμερο στο Trentino-Alto Adige λίγο πριν τα Χριστούγεννα. Καλά να είμαστε μέχρι τότε.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Επίκειται ένα διήμερο στη Σόφια εντός της επόμενης εβδομάδας και μόλις κλείστηκε και ένα 5ήμερο στο Trentino-Alto Adige λίγο πριν τα Χριστούγεννα. Καλά να είμαστε μέχρι τότε.[/QUOTE



@Eurotraveler θα μπορούσες λίγο να περιγράψεις πως σκέφτεστε να οργανώσετε το 5ήμερο ταξίδι στο Trentino-Alto Adige?? ( στο περίπου). είναι κάτι που με ενδιαφέρει.
 

thanasistt

Member
Μηνύματα
52
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ισραηλπαλαιστινη ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
πουερτο ρικο
28/12

τελ αβιδ-βιθλεεμ-ραμαλα-ιεροσολιμα νεκρα θαλασσα ισως και αμμαν αν βγουν οι μερες
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
ο φιλος μου ειναι στο πολυ τσακ να γινει σιλβερ και εγω (αλλο που δεν θελω:haha:) του ειπα ελα αγαπουλινουλακι μου να πεταχτουμε καπου να ασημωσεις :haha:
αυριο θα δηλωσω στην δουλεια κατι μερουλες αδειας που εχουν ξεμεινει και ελπιζω για καμια κωνσταντινουπολη τετραημερακι :rolleyes:
το εκλεισα! αδεια δεν ειναι επιβεβαιωμενη ακομα :D
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αν κλείνουμε ξαφνικά ταξίδια τέλη Οκτωβρίου,μάλλον αργεί η ώρα του απολογισμού της χρονιάς. Πέρα από τα πήγαινε - έλα μεταξύ χώρας διαμονής (Γερμανία) και πατρίδας, μέχρι τώρα, πραγματοποιήθηκε το όνειρο της Ινδίας, έγιναν δυο μίνι ταξίδια Βιέννη και Βαρσοβία και μόλις σήμερα κλείστηκε μια Σεβίλλη για το Δεκέμβριο. Και χωρίς επιβεβαιωμένη άδεια επίσης @buffon85 !
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Κ έτσι ξαφνικά μου προέκυψε τετραήμερο αρχές Νοέμβρη... ότι πρέπει για τα γενέθλιά μου!

Ευκαιρία να επισκεφτώ ξανά μανά τη λατρεμένη Βενετία... Ναι, πριν 4 μόλις μήνες πήγα πάλι αλλά ήταν μαρτύριο η τόση ζέστη κ δε το χάρηκα.. Θα πάρω κ μια τζούρα από Μιλάνο αφού δε βρήκα μίλια για να πάω Βενετία...Έτσι για πρώτη φορά θα δω κ το σιδηροδρομικό σταθμό Santa Lucia από μέσα :haha: (ουάου)
 

alvadi

Member
Μηνύματα
554
Likes
2.819
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Για το 2018 δεν έχω κατι... Φλεβάρη του 2018 επισκεφθηκα την Μπολόνια για 1η φορά και τον Ιούλιο τη Ρώμη για 2η φορά. Ηταν η χρονιά της Ιταλίας!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.378
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom