Συνέντευξη μέλους - taver

Ntt

Member
Μηνύματα
432
Likes
989
Πολύ ωραία συνέντευξη, απίστευτο το ότι πηγές σε τόσα μέρη και ξεκίνησες στα 31 τα ταξίδια σου. Μπράβο !!!

Χίλια like taver , έχεις κάνει ταξίδια ζωής ειδικά αυτό στα Νησιά Σβάλμπαρντ.

Πάντως την απορία με την Αφρική την είχα και εγώ.

Μπράβο σε όποιον έχει σκεφτεί το thread με τις συνεντεύξεις , γιατί δημιουργεί motivation σε εμάς τους ταπεινούς (στην πλειοψηφία) ταξιδιώτες (από θέμα χωρών). Έχω γυρίσει περίπου 18 χώρες από τα 22 στα 28 μου (με 5-7 μέρες στη κάθε μία) και νιώθω ότι έχω κάνει άθλο . Και εσύ θεέ 80+ χώρες. Συνέχισε έτσι!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.024
Likes
41.008
Έχω γυρίσει περίπου 18 χώρες από τα 22 στα 28 μου (με 5-7 μέρες στη κάθε μία) και νιώθω ότι έχω κάνει άθλο . Και εσύ θεέ 80+ χώρες. Συνέχισε έτσι!
Τη λεπτομερεια 40 φορες Γαλλια, 30 φορες Αγγλια , 30 φορες Γερμανια κλπ την προσεξες?:lol:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.365
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τη λεπτομερεια 40 φορες Γαλλια, 30 φορες Αγγλια , 30 φορες Γερμανια κλπ την προσεξες?
εγω ναι. ακρως ανησυχητικα συμπτωματα. συνιστω 1 χρονο αναρρωτικη: 2 μηνες Βενετια, 6 μηνες Ρωμη και ενα καλοκαιρι Παλερμο μηπως συνελθει.
 

Ntt

Member
Μηνύματα
432
Likes
989
@paefstra ναι, τι να πω μπράβο!

@taver αν επιτρέπεται τι δουλειά κάνεις? Τομέα εννοώ (κάποιος είχε κάνει παρόμοια ερώτηση στον @Yorgos )

Είστε άξιοι θαυμασμού όσοι έχετε μεράκι και γράφετε ιστορίες.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
@taver αν επιτρέπεται τι δουλειά κάνεις? Τομέα εννοώ
Δε θα γίνω πολύ συγκεκριμένος για το αντικείμενο, δε θέλω να υπάρχει η παραμικρή αναφορά εδώ που θα μπορούσε να με συνδέσει με τον εργοδότη μου, πάντως είμαι Μηχανικός (ΗΜΜΥ ΕΜΠ) και εργάζομαι σε μεγάλη εταιρία στην Αθήνα.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Περα απο ολα τα αλλα ,στον taver χρωσταω την Perouges που δεν θα εβλεπα αν δεν ειχα τοση εμπιστοσυνη στο γουστο του.Ευχομαι να ειναι καλα και να ταξιδευει..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
δεν ειναι τυχαιο οτι οι φιλοι τον αποκαλουν : ο Μεγιστος.
εστω κι αν με την κριση μπηκε σε εκονομι κ σε λιγδη. τα πραγματα αλλαζουν ομως.
Ρε, θα νομίζεί ο κόσμος ότι είμαι/ήμουν κάνας μπρούκλης....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.365
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ρε, θα νομίζεί ο κόσμος ότι είμαι/ήμουν κάνας μπρούκλης....
η εικονα σου κ το τι νομιζει ο κοσμος (who cares...) δεν ειναι δικο μου θεμα...δικο σου.
εγραψα κατι αναληθες? ετσι δεν σε λενε ολοι? να σε λεω Μικρουτσικο αντι Μεγιστο μου ερχεται αδυνατο. ησουν κ θα εισαι ο Μεγιστος.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.398
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom