Και μετά από 4 φορές Ταϊλάνδη, τις 2 μαζί με το παιδί, τώρα πουυυ??

kohilari

Member
Μηνύματα
10
Likes
9
Το Βιετνάμ θα στο πρότεινα με κλειστά μάτια!!! Δε μπορώ να φανταστώ πραγματικά τι δεν τους άρεσε, ψάχνω κάτι και δε βρίσκω! Απίστευτα οργανωμένοι και φιλικοί προς τον τουρίστα, πολύ καλές υποδομές, ασφάλεια και ατελείωτη ομορφιά! Και το φαγητό μια χαρά για παιδιά αφού δεν είναι ιδιαίτερα καυτερό.
Το Βιετνάμ θα στο πρότεινα με κλειστά μάτια!!! Δε μπορώ να φανταστώ πραγματικά τι δεν τους άρεσε, ψάχνω κάτι και δε βρίσκω! Απίστευτα οργανωμένοι και φιλικοί προς τον τουρίστα, πολύ καλές υποδομές, ασφάλεια και ατελείωτη ομορφιά! Και το φαγητό μια χαρά για παιδιά αφού δεν είναι ιδιαίτερα καυτερό.
Αχ τέτοια λέγε μου κ θα πήγαινε άδικα τόση μελέτη που έκανα.. πολύ χαίρομαι! Σ ευαχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση!
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
ΔΕν ξέρω τι είχαν οι φίλοι μου στο μυαλο τους κ έγω παραξενεύτηκα.. βρήκαν τους βιετναμεζους στον βορρα πολυ κλειστους, αυτό ειναι το μόνο που συγκράτησα.. χαίρομαι πολύ που μας επιβεβαιωνεις κ σαφώς για την ανταποκρίση..κ εσείς με παιδι!! Τι καλά που βρίσκω να ταυτιστώ! Κ εμείς στην σταλιτσα τουριστικοτατη Κω έχουμε τους παραδεισους μας , πόσο μαλλον στην απέραντη υπεροχη Κρητη...το Μπαλί παρεμπιπτοντως το προτίνεις?
Με χίλια, κι ας θεωρείται mainstream και ας έχει πολλούς τουρίστες. Πηγαίνετε στο Munduk αλλά και στα δυτικά, μη χαλάτε πολύ χρόνο στα νότια. ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.430
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom