Άλπεις...

LinaBarbie

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλή χρονιά παιδιά! Είπα να διοργανώσω ένα ταξίδι μόνη μου και είπα να πάρω τις γνώμες σας. Διάβασα ότι υπήρχε εδώ μέσα αλλά μπερδεύτηκα περισσότερο. Θέλω κάποιες πληροφορίες.

Λέμε για ιταλικέςάλπεις τον Φεβρουάριο. Βασικά έχω άντρα snowborder και θελω να τον παω σε ένα καταπληκτικο θερετρο (βασικα σε οποιο και να παμε φανταστικο θα ειναι σε σχεση με της Ελλαδας).

Λέω να πετάξω για Μιλάνο από Θεσσαλονίκη γιατί διάβασα ότι από εκεί μέχρι τις Άλπεις είναι 2.5 ώρες με το τρένο. Ισχύει αυτό, ειναι μόνο 2,5 ώρες?

Με το που θα φτάσω Μιλάνο που ακριβώς είναι αυτό το τρένο για τις άλπεις?

Πόσο έχει το εισητήριο και για τους δυο μας?με αποσκευες και εξοπλισμο...:xmas_wink:αυτα προς το παρων τα υπολοιπα μετα!:xmas_lol:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Σε καμία περίπτωση δεν επιτρέπονται οι πολλαπλές εγγραφές από τον ίδιο υπολογιστή. Εξαιρέσεις αποτελούν οι περιπτώσεις στις οποίες τέτοιες ενέργειες δικαιολογούνται από την πραγματική ύπαρξη δεύτερου προσώπου στο οποίο ανήκει ο δεύτερος λογαριασμός. Σε αυτήν την περίπτωση θα πρέπει τα μέλη που χρησιμοποιούν το site από τον ίδιο υπολογιστή να ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ τη διαχειριστική ομάδα για την περίπτωσή τους. Κάθε άλλη περίπτωση θα αντιμετωπίζεται ως ένδειξη πολλαπλών εγγραφών από το ΙΔΙΟ άτομο και οι λογαριασμοί θα μπλοκάρονται ή θα διαγράφονται.


http://www.travelstories.gr/rules.php#rule6
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom