Ινδία Άσραμ . Namaste ..!

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.426
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ντιν ντιν, χτυπάει το καμπανάκι για Ινδία. Χροοόνια τώρα αλλά νομίζω πως ήρθε πια η ώρα. Μόνο που θα θέλαμε να συνδιάσουμε το ταξίδι με διαμονή περίπου 4-5 ημερών σε Άσραμ. Το έχει ψάξει κανείς; Ο,τι πληροφορίες υπάρχουν καλοδεχούμενες.
Από το κέντρο που κάνω γιόγκα βέβαια έχουν πάει οι κοπέλες αλλά δε με κάλυψαν οι πληροφορίες τους.
Μερσί ! :xmas_lol:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ινδια ειναι σαν να λεμε αμερικη--γινε συγκεκριμένη γιατι ειναι πολυυυυυ μεγαλη-διάλεξε κομματι και τα λεμε.
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
χωρίς να θέλω να φανώ τόσο βλάκας...τι είναι ασραμ?
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.426
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
ινδια ειναι σαν να λεμε αμερικη--γινε συγκεκριμένη γιατι ειναι πολυυυυυ μεγαλη-διάλεξε κομματι και τα λεμε.
Δε σχεδιάζω κάποιο ταξίδι ακόμα, γιατί ακόμα δε γνωρίζω ποιος-α θα μπορούσε να ακολουθήσει. Ήθελα όμως να μάθω από δικές σας εμπειρίες, αν υπάρχουν, αν έχετε πάει σε κάποιο συγκεκριμένο ή την οποιαδήποτε πληροφορία.
Αν κι εφόσον έρθουν βολικά τα πράγματα, δεδομένου ότι θα είναι η πρώτη φορά στην Ινδία, σίγουρα θα κινθούμε στα κλασσικά, Agra,Jaipur, Jodpur, Udaipur, ισως και Varanasi.
Σε αυτές τις περιοχές σκέφτομαι ότι θα κινούμουν αν πήγαινα. Πάνω σε αυτά τα δεδομένα έχεις να μου προτείνεις κάτι;
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
παρακαλω πρωτα να αποφασιστει το ταξιδι
να δοθουν ημερομηνιες
να προσκομισετε χαρτη διαδρομων
ορισετε εποχή και ετος ..και μετα τα λεμε:xmas_wink:
ωστοσο μπορουμε να αναλυομε τις ενοιες ασραμ γιογκα γιογκης καραμητρος κλπ κλπ!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Διαβασε στις ταξιδιωτικές ιστορίες Ινδία - Μια εβδομαδα σε ασραμ ....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.677
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom