Γενικά Έκπληξη στο αεροπλάνο

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Εγώ πριν 6 χρόνια που έκανα πρόταση γάμου στην σύντροφο μου σε πτήση AEGEAN για Ρόδο εντελώς ξαφνικά και απρογραμμάτιστα, εισέπραξα το τρελλλό χειροκρότημα και ευχές από όλες τις γυναίκες για την πρωτοτυπία του εγχειρήματος και τις κακομουτσουνιές των αντρών.
Δηλαδή τι περίμενες από τους άντρες;Να σε κεράσουν ποτάκι; :haha:

Ποιός ξέρει τι θα άκουσαν μετά...:haha:
 

EviTan

Member
Μηνύματα
424
Likes
2.885
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Εγώ πριν 6 χρόνια που έκανα πρόταση γάμου στην σύντροφο μου σε πτήση AEGEAN για Ρόδο εντελώς ξαφνικά και απρογραμμάτιστα, εισέπραξα το τρελλλό χειροκρότημα και ευχές από όλες τις γυναίκες για την πρωτοτυπία του εγχειρήματος και τις κακομουτσουνιές των αντρών.
Η λέξη "αχαιρευτος" θα ακούστηκε από πολλά χείλη εκείνη την μέρα!! Χαχαχα..

Αν δεν επιτρέψουν τούρτες και τέτοια, ίσως κάποια ευχή ή μήνυμα από τον πιλότο, ανώδυνα πράγματα σχετικά με τον κορωνοιο δηλαδή! Κάποια ρομαντική ψυχή εδώ μέσα ας βοηθήσει με καμία ιδέα, ρε παιδιά! :heart:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Γιατι να μην επιτρεψουν μια τουρτιτσα του μισου κιλου σε τσαντουλα και σαμπανια απο το duty free?
Δωρεαν χαπενινγκ απο την εταιρεια που μοιραζει σαντουτσακι με ελια και ντοματα vegan με το ζορι να μην περιμενουν.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Πολυ ωραια ιδεα! Εγω παντα λεω οτι ειμαστε γαμήλιο ταξιδι στο ξενοδοχειο για να εχω καλο και περιποιημενο δωματιο! Στο κανονικο γαμηλιο το ειχαμε πει τελευταια στιγμη και μας ειχαν κανει δωρο μπανανες και εναν ανανα (Σαγκαη) μονο ... δυστυχως... . Σε αντιθεση με αλλες φορες που μας αφηνουν στο δωματιο σαμπανια, σοκολατακια , ροδοπεταλα και κερακια!!!! Το καλυτερο ντεκος μας το ειχαν κανει στο Λονδινο. Βεβαια τελευταια επειδη ταξιδευουμε λιγο low cost με backpack.... μονο... δεν λεω τιποτα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.730
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom