Βενεζουέλα Έλα έλα στη Βενεζουέλα

newintown

Member
Μηνύματα
38
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Chile!!!
Ταξίδι-Όνειρο
απο που να αρχισω..
Μαλλον το εχει παρατραβηξει αλλα μια τελευταια ερωτηση. Ξερει κανεις πια αεροπορικη δεχετε 40 κιλα σε αποσκευες ανα ατομο αντι για 20?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Δεν ξερω εαν πρεπει να ανοιξω καινουριο discussion αλλα και εγω ψαχνω να παω Καρακας τον Οκτωμβριο. Μεχρι στιγμης βρισκω το λιγοτερο 1100 ευρω για αεροπορικο εισητηριο. Μηπως ξερει κανεις να κοιταξω για ποιο φτηνα?
Δύσκολο το βλέπω για φτηνότερα, μάλλον άργησες.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.367
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Βγήκε η βαλίτσα στον καναπέ? Μάσκα , φωτογραφική , αντιηλιακό , μαγιό , αντικουνουπικό , παπούτσια για τρέκιν στις ζούγκλες?
Αχθοφόρο θέλετε? :D Μπορώ να κάνω και αέρα με μπανανόφυλλο :haha:
Βενεζουεεεεεελα!!
 
  • Like
Reactions: GTS

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Τα φτιάχνω όλα σχεδόν τελευταία στιγμή, οπότε έχουμε ακόμα:D Αχθοφόρο όχι, ντροπή, ολόκληροι άντρες :haha:, αλλά για τον αέρα και κανά μασάζ δε λέμε ποτέ όχι :bleh::haha::haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Μαλλον το εχει παρατραβηξει αλλα μια τελευταια ερωτηση. Ξερει κανεις πια αεροπορικη δεχετε 40 κιλα σε αποσκευες ανα ατομο αντι για 20?
egypt air.:cool:
σίγουρα. αν σε ενδιαφέρει βέβαια κάποιος απο τους προορισμούς που πετάει..
 

panostat

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
παιδια για παρτυ σας απο το ταξιδι μου στην βενεσουελα τουκακας Los Juanes καντε και κανενα λαικ στο βιντεο θα σας ειμαι υποχρεος
 
Last edited by a moderator:
D

Delmem9770

Guest
Λοιπόν βρήκα μια ωραία ιστορία από Βενεζουέλα και λέω να την βάλω εδώ μιας και δεν είναι δική μου.

Ιστορίες... Βενεζου-ελληνικής τρέλας!
Από BENEZOYEΛΑ, αποστολή: ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ | Τρίτη, 10 Ιούλ 2012 10:30

Τι κάνεις όταν ακούς 100 πυροβολισμούς δίπλα σου; Πώς αντιδράς αν σε απαγάγουν Κολομβιανοί αντάρτες; Ο Βασίλης Παπαθεοδώρου γράφει... άκρως, τρελές κι απόρρητες ιστορίες από το Καράκας!

Η τηλεόραση έδειχνε για ένα δίωρο τα παιχνίδια της Εθνικής στο Καράκας. Τι συνέβαινε όμως τις υπόλοιπες 22 ώρες της ημέρας στην πρωτεύουσα της Βενεζουέλας και του μπάσκετ όλη την προηγούμενη εβδομάδα; Τις προηγούμενες ημέρες αναλύθηκε εις βάθος η παταγώδης αποτυχία της Εθνικής ομάδας. Τι δεν αναλύθηκε; Η εμπειρία ζωής που προσφέρει ένα ταξίδι στην άλλη άκρη της γης...

Το gazzetta.gr βρέθηκε εκεί και καταγράφει αυτοτελή επεισόδια, ανέκδοτα περιστατικά, πλάκες και κάθε λογής περιπέτειες που σημάδεψαν τις 9 μέρες στο Καράκας.

Συνέχεια εδώ...
 
Μηνύματα
1
Likes
0
την καλησπερα μου σε ολους!!!σκεφτομαι να περασω τα χριστουγεννα στην Βενεζουελα, ξερει κανεις καποιο site για να βρω οσο το δυνατον οικονομικα εισητηρια,οπως και εμπειρίες σας απο αεροπορικες εταιρείες?προτείνετε κάποιες?ενδιαφερομαι για αεροδρομιο αναχώρησης θεσσαλονικη, η Αθηνα...

ευχαριστω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom